Я буквально з перших секунд закохалася! Домогосподарка вийшла на сцену і змусила всіх роззявити роти від подиву…

Я буквально з перших секунд закохалася! Домогосподарка вийшла на сцену і змусила всіх роззявити роти від подиву…

Домогосподарка зуміла всіх вразити! Я буквально з перших секунд закохалася в її голос.

Ясна річ, що члени журі не очікували почути таке від простої жінки. Але це дійсно приголомшливий номер!

Ірина — найпростіша 55-річна домогосподарка. І хоч вона в свій час і здобула вищу математичну освіту, але душа її тяжіла до музики і прекрасного.

Як розповіла сама Ірина, вона ще з раннього дитинства захоплювалася співом. Її естетичний смак розвивався з Ф. Шаляпіним, а також Е. Фіцджеральдом.

Спочатку Ірина співала лише в своє задоволення, але потім вирішила все ж розвивати свій талант. Ось уже близько чотирьох років жінка бере уроки вокалу у професіонала.

Завдяки тому, що Ірина — домогосподарка, вона має досить багато часу для практики. Жінка намагається співати завжди і всюди.

У Ірини є мрія поїхати в подорож, в якій вона могла б порадувати своїм вокалом всіх навколишніх і дарувати їм радість

Ірина завжди намагається налаштовуватися на позитив і шукати радість в простих дрібницях. Тому вона вирішила неодмінно взяти участь у пісенному конкурсі. Як зізналася Ірина, це стало для неї справжнім випробуванням.

Вона ніколи раніше не виступала на сцені і не знімалася на камеру. Все це нагнало страх на жінку. Але Ірині вдалося впоратися зі своїм хвилюванням і подолати його.

Своїм номером вона вразила не тільки суддів, а й усіх присутніх в залі. Композиція «Damn Your Eyes» звучала просто бездоганно. Оцініть самі!

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!