Вся справа в тому, що нещодавно я зрадила Андрію. Так, я зробила помилку. Про це дізналася моя мати, вона була обурена моїм вчинком, а потім і зовсім вирішила, що я не заслуговую її спадку, а Андрій вартий його, тому що йому погано…

Вся справа в тому, що нещодавно я зрадила Андрію. Так, я зробила помилку. Про це дізналася моя мати, вона була обурена моїм вчинком, а потім і зовсім вирішила, що я не заслуговую її спадку, а Андрій вартий його, тому що йому погано…
Нещодавно мій чоловік подав на розлучення, і моя мама підтримала не мене, а його. Навіть квартиру оформила на нього. Мені прикро від того, що рідна мама так зі мною вчинила

Цю історію напевно варто почати з того, що я визнаю, що припустилася помилки. Так, чоловік вправі мене не вибачати, але ж рідна мама просто зобов’язана підтримати свою власну дитину, в будь-якій ситуації. Проте, моя мама підтримала мого чоловіка. Ніколи б не подумала, що мене зрадить власна мати.

І причина тут не важлива зовсім. Що б не трапилося, але сім’я повинна завжди тебе підтримувати. На жаль, в моїй родині це не прийнято. Адже якщо я не права, то і підтримувати мене не треба. Так, принаймні вважає моя мати, яка переписала весь спадок на мого чоловіка. У мене з мамою завжди були непрості відносини, але я не думала, що вона дійде до такого.

Вся справа в тому, що нещодавно я зрадила Андрію. Так, я зробила помилку. Про це дізналася моя мати, вона була обурена моїм вчинком, а потім і зовсім вирішила, що я не заслуговую її спадку, а Андрій вартий його, тому що йому погано. Якби вона знала, як він при кожній особистій зустрічі зловтішається на цю тему. Йому прямо подобається дивитися на те, які емоції у мене викликає зрада рідної матері. І що він після цього благородніший за мене? Мені так не здається.

Зараз я живу у друзів, так як відносини з тим іншим чоловіком у мене не склалися. Квартири у мене немає, як і цілей на життя. Чоловік подав на розлучення і, відчуваю, незабаром переїде в «свою» нову квартиру. Прям сплю і бачу, як він приводить туди когось іншого – все це мене сильно дратує. Всі мої подруги також радять мені звернутися до юристів. Вони кажуть, що я зможу подати позов і відсудити те, що мені належить. З одного боку воно так, але я не можу вчинити так через свою сестру.

Варто мені подати в суд на маму і від мене відмовляться взагалі усі. Відвернеться вже не лише мати, а й усі інші родичі. Та й виглядати це буде швидше як відбирання майна, ніж відновлення справедливості. Ніхто навіть слухати не захоче моїх аргументів. Всім, як зазвичай, все одно. А може це навіть і краще. Якщо всім байдуже, то чому не байдуже має бути мені?

Я до кінця не знаю, як мама це все поділила між сестрою і моїм чоловіком, і як далі вони будуть розпоряджатися отриманим майном, але я вирішила, що не буду в це вникати. Нехай самі розбираються. Мені прикро від того, що рідна мама так зі мною вчинила.

А може, таким чином вона проявила свою далекоглядність, в надії на те, що отримавши нерухомість від тещі, чоловік повернеться до мене…

Фото ілюстративне

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!