Всі сміялися над нашою покупкою, казали, як за цей смітник ще і платити можна…І ось який вигляд має наша ділянка через 5 років. Нівроку ми так взули сусідів!

Всі сміялися над нашою покупкою, казали, як за цей смітник ще і платити можна…І ось який вигляд має наша ділянка через 5 років. Нівроку ми так взули сусідів!

В одному селі ми вирішили 5 років тому купити ділянку, який весь був захаращений напівзруйнованими будівлями, згнилі деревами, дошками і сміттям. Все навколо сміялися над нами, адже всі місцеві жителі викидали на цю ділянку весь свій мотлох.

Нам довелося витратити багато часу і сил на те, щоб перетворити цю смітник в доглянуту територію. Хочу вам показати, як зараз виглядає наша ділянка.

Поетапне перетворення

Найбільше територія була захаращена сміттям, який викидали жителі села. Вивезли ми все самі, на тракторі.
Далі ми приступили до знесення старих сараїв, яких було 4 штуки на території.

На цій фотографії вже немає берези (ми її спиляли), поставили новий паркан, посадили ялівець, який був першим нашим рослиною, і частково вивезені сараї.

Потім ділянку нам довелося розмежувати на зони, де ми будемо садити квіти, ставити альтанку, для відпочинку і вільні для газону.

Для почав знадобилося кілька тижнів, щоб самостійно за допомогою лопати перекапать всю територію. Складно було, оскільки в землі залишився сміття у вигляді банок, битої цегли, що лежали там багато років.

Я досить тендітна жінка, яка не особливо звикла до важкої фізичної праці. Тому кожен день ввечері мої руки, ноги і спина кричали «Рятуйте! Допоможіть! ». Думаю, мене багато хто зрозуміє.

Коли ми закінчили з перекопуванням ділянки, приступили до його розрівнювання за допомогою граблів. Де було потрібно, додали землі, а потім посіяли газон.

Ось перша частина газону, яка зійшла.

Далі чоловік приступив до будівництва альтанці і зварюванні навісу для машини. Також зробив арки для квітів, лавки, місток, гойдалки, поклав плитку. Ще провів електрику вздовж доріжок, щоб вночі було світло.

Так виглядає ділянку влітку 2019 року.

На мені ж була посадка квітів, хвойних і декоративних рослин.

2019 рік, літо.

Я завжди мріяла, що двір мого будинку буде схожий на декоративні джунглі: багато квітів, різноманітних рослин і дерев. Все це повинно виглядати затишно днем, а вночі чарівно і таємниче.

Ділянка восени 2020 року

Ось так виглядає мій двір через 4 роки:

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!