Всі проходили мимо лежачого на землі старого. Тільки пес щосили намагався врятувати господаря

Всі проходили мимо лежачого на землі старого. Тільки пес щосили намагався врятувати господаря

Багато людей судять інших тільки за зовнішнім виглядом. Якщо на землі буде лежати чоловік добре одягнений, в костюмі, то значить людині стало погано і його терміново потрібно рятувати. А якщо одяг брудний і неохайний, значить він п’яний і потрібно обійти стороною …

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами дуже зворушливою історією, яка сталася в Костариканському місті Гуапілес.

За однією з місцевих трас проти руху біг пес, він голосно гавкав і намагався привернути увагу. Багато водіїв не розуміли в чому справа і об’їжджали собаку, обурюючись, що той бігає по проїжджій частині.

Нарешті небайдужий чоловік все ж вирішив зупинитися і дізнатися в чому ж справа. Собака тут же стала вести його за собою.

Водієві довелося бігти за твариною кілька сотень метрів. Незабаром він побачив що сталося. На узбіччі лежав чоловік, на вигляд років 60-ти. Одягнений він був дуже бідно і всі перехожі в буквальному сенсі переступали людину, вирішивши, що він п’яний.

Але водій, якого зміг зупинити пес, зрозумів, що старому потрібна допомога і викликав швидку. По приїзду медики встановили, що у нього стався серцевий напад.

Коли швидка забирала старого, собака стрибнула з ним в салон автомобіля, прогнати її ніхто не наважився.

Незабаром чоловікові стало легше і він зміг розповісти, що його звуть Хорхе, а собаку Чикита, вони разом живуть в старому вагончику на околиці міста. У той день він прогулювався по місту з Чикита, як раптом відчув себе погано. У нього заболіло серце, і через мить він втратив свідомість.

Якби не віддана Чикита чоловік б міг загинути. На щастя все обійшлося!

Джерело:kenguru.plus

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!