Все просто й легко! Ось як вилікувати суглоби пальців рук! Це унікальний метод!

Все просто й легко! Ось як вилікувати суглоби пальців рук! Це унікальний метод!

Ви ж знаєте, що на долонях і пальцях рук розташована величезна кількість біологічно активних точок? .. Ниють і болять суглоби пальців? А в дощову погоду ситуація погіршується?  Не турбуйтеся, пропонуємо унікальний метод лікування суглобів пальців рук. Повірте, позбутися від болю дуже просто.

Виявляється, впоратися з цією проблемою не так вже й складно: щоб вилікувати суглоби пальців рук вам знадобляться  всього дві речі : бавовняні рукавички, гречана крупа. Ну, і ще трохи старанності.

Увечері, сидячи перед телевізором, надіньте на руки рукавички з насипаної в них цільної гречаної крупи. Під час перегляду улюбленого серіалу масажуйте руки так, щоб зернятка натискали на кожен з суглобів.

Ви ж знаєте, що на долонях і пальцях рук розташована величезна кількість біологічно активних точок? Використовуючи цей унікальний метод масажу, крім вирішення проблем з суглобами, ви будете автоматично впливати на всі ці чарівні точки. І хто знає, може, заодно позбудетеся і від інших хвороб.

Постарайтеся бути послідовними і наполегливими – проробляти масаж з гречкою регулярно, не пропускаючи жодного дня. Так ви абсолютно непомітно для себе як позбудетеся від проблем з суглобами пальців.

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!