Вони змирилися з тим, що їх дочка n0мре. Це фото повинно було стати останнім …

Вони змирилися з тим, що їх дочка n0мре. Це фото повинно було стати останнім …

Згідно з медичними аналізами, малятко страждала від дефіциту вітаміну B12. Її тіло не здатне було самостійно виробляти ферменти, необхідні для того, щоб клітини організму росли здоровими.

Рідкісна хвороба, від якої страждала Белла, вражає в середньому лише 1 дитину з 60000. Саме тому вилікувати її було майже неможливо. Лікарі дали батькам чітко зрозуміти – їх дочка не виживе.

Франческа і Лі в кінці кінців одноголосно вирішили відключити прилади своєї улюбленої дочки, щоб вона не провела решту свого життя в агонії.

В той день вся сім’я і близькі друзі зібралися в госпіталі, щоб попрощатися з Белою. В сльозах батьки поцілували свою дитину, готуючись назавжди відпустити її в інший світ. Ця фотографія повинна була стати останнім спогадом про їх маленьку дівчинку.

«Я тримав її за руки, знаючи, що ось-ось вона випустить останній подих, – розповідає Лі. – Я відчував, як вона слабшає. Але раптом вона з колишньою силою обхопила мій палець ».

Температура тіла Белли раптом почала підніматися, вона знову почервоніла, прокинулася і почала кричати … Прилади заверещали, доктора кинулися в палату.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!