Вона просто думала, що сходить з коханим в кіно, але цей день перевернув її життя!

Вона просто думала, що сходить з коханим в кіно, але цей день перевернув її життя!

Здавалося б, зробити пропозицію коханій дівчині нескладно. Каблучка в коробочці, костюм, вечеря в дорогому ресторані – і справа в капелюсі. Однак подібний шлях дещо нудний, правда?

Такий романтичний момент повинен залишитися в пам’яті майбутніх чоловіка і дружини надовго, а в ідеалі назавжди. Заради цього варто попотіти!

Молодий уродженець Австралії довго працював над пропозицією руки і серця своїй коханій. Вони зустрічалися вже близько семи років і мить переходу відносин в більш серйозну фазу хлопець хотів зробити особливою. Він завчасно підготував відеоролик під пісню «Rude» групи Magic.

Коли все було готове, хитрий юнак відправився з коханою і її родичами в кіно на немов би звичайне побачення. У потрібний момент хлопець відійшов «в туалет» і коліщатка складного плану прийшли в рух. Все пройшло як по маслу!

Зауваж, австралієць врахував дуже багато. Він скликав усіх друзів, щоб вони стали свідками такого дива, підготував костюм і кільце, домовився з власником кінотеатру, зняв відео, наклав музику – складно сказати, чого він НЕ зробив.

При цьому хитрун ще й примудрився зберегти все в таємниці від коханої, щоб сюрприз став дійсно несподіваним. Навіть саундтрек для пропозиції був обраний зі змістом, адже в пісні йдеться якраз про отримання батьківського благословення для весілля. Зазвичай настільки складні плани приречені на провал, але у завбачливого юнака все вийшло!

Вражений рівнем підготовки хлопця? Поділися роликом з друзями, полюбуйся на їх реакцію!

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!