ВОНА АНГЕЛИК З ВЕЛИКИМ СЕРЦЕМ! Ви не повірите, але ця 9-річна крихітка врятувала понад 60 тuсяч людей…

ВОНА АНГЕЛИК З ВЕЛИКИМ СЕРЦЕМ! Ви не повірите, але ця 9-річна крихітка врятувала понад 60 тuсяч людей…

Розповідь про бідність та жорстокі умови виживання дітей в країнах Африки так вразили маленьку американську дівчинку Рейчел Беквіс (на фото), що вона вирішила присвятити все  своє життя благодійності.

За допомогою  мами дівчинка створила інтернет – сторінку, присвячену благодійній компанії. У записі від 12.06.2011р.  Рейчел пише: «Скоро я буду святкувати свій 9-й день народження. Нещодавно я дізналася, що в бідних країнах багато дітей не доживають до 5- ти років, тому що  в них немає можливості  пити  воду. Тому замість подарунків на своє день народження, я  хотіла б,  щоб рідні пожертвували гроші.»

Дівчинка планувала зібрати 300 доларів, але їй подарували менше. Рейчел, яка була дуже доброю та вразливою дівчинкою, дуже засмутилася.  Вона  вирішує  продовжувати збирати гроші на порятунок людей, що помирають від обезводнення. Через кілька днів на шосе в Сіетлі зіштовхується 13 автомобілів. Єдиною жертвою ДТП була Рейчел Беквіс…

Довгий час дівчинка не приходила до тями, була підключена до апарату штучного дихання. Друзі, родичі, знайомі, а невдовзі невідомі громадяни, шукаючи спосіб підтримати батьків дівчинки, стали жертвувати гроші на її сторінці. Після того, як стало відомо, що дівчинка не приходить до тями, її було відключено від апарату дихання. Так Рейчел не стало.

Благородний вчинок  дівчинки  вразив  весь світ.  Майже 32.000 людини з усіх куточків планети взяли участь у благодійній справі, яку започаткувала Рейчел  Беквіс. Вони пожертвували  на створення колодязів в Африці  1 265 823 доларів  і вирішили проблему понад  60.000 людей.

Такою була історія дівчинки, що  двічі відрощувала довге волосся, аби пожертвувати їх для дітей, які пройшли курс хіміотерапії. Навіть після власної смерті Рейчел врятувала важкохвору дитину, що потребувала донорських органів. Мама Рейчел продовжила справу доньки і в  день  її народження вирушила до Африки, аби подивитися у вічі тих, кого врятувала її донька.https://cdn00.vidyomani.com/c/5/8/8/94avfpgbrvh2/index.html

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!