Вoгoнь, вuбyхu та рoзбuті вікна! Просто під вікнами президента – вони прийшли. Зеленський не чекав – країна на ногах

Вoгoнь, вuбyхu та рoзбuті вікна! Просто під вікнами президента – вони прийшли. Зеленський не чекав – країна на ногах

У Києві біля офісу президента на Банковій збираються прихильники засудженого до 7 років в’язниці активіста Сергія Стерненка, у якого сьогодні день народження. Йому виповнилося 26 років. Прохід по вулиці Банковій відкрито, тому люди можуть вільно проходити до будівлі ОП.

Зараз там зібралися вже кілька сотень людей, вони продовжують прибувати. Дехто з них прийшли з державними або червоно-чорними прапорами. Учасники акції встановили для виступів гучномовці. Її початок анонсовано на 19:00.

Між тим будівлю Офісу президента посилено охороняють поліцейські та нацгвардійці. Також багато правоохоронців розмістилися на прилеглих до ОП вулицях. Там припарковано пожежний автомобіль, поліцейські вантажівки та легковики.

Як повідомляється, соратники Стерненка зараз активно палять фаєри і запускають петарди в стіни офісу. Вхід до будинку також закидали “димовухами” і залили червоною фарбою і розмалювали стіни. Крім того, вже розбиті декілька вікон. Про це повідомив телеграм канал PavlovskyNews та Політика Страни

Також Розмальовують стіни ОП. Пишуть «Свободу Стерненко» і «Аваков – чорт».

Вся територія в червоній фарбі. Дуже багато вибухів петард

Поліція хотіла відтіснити «активістів» від входу в ОП, але ті почали кидати в поліцейських фаєри і копи відступили. Поліції поки мало біля ОП. «Активісти» поводяться вкрай агресивно. Палять газовим пальником табличку «Офіс Президента».

 

А ви підтримуєте цих людей?

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!