Власниця кафе дозволила працювати бездомному за їжу. 2 тижні тому він зробив неймовірне!

Власниця кафе дозволила працювати бездомному за їжу. 2 тижні тому він зробив неймовірне!

Сейшени Ебігейл (Cesia Abigail) знають як добру жінку, завжди готову допомогти. Тому, коли бездомний прийшов в її ресторан, щоб отримати безкоштовну їжу, вона протягнула йому руку допомоги. Сейшени по-справжньому занепокоїлася ситуацією бездомного і хотіла дізнатися у нього, чому він опинився без роботи. Крім того, жінка підкреслила, що і їй нічого не дістається даром.

Чоловік опустив погляд і пояснив, що його ніхто не бере на роботу, оскільки в минулому він побував у кількох злочинів. Зараз йому ніхто не вірить, і він вже зневірився знайти роботу. Тут сейшени зробила йому пропозицію, від якої він не міг відмовитися, звичайно ж. Що сталося далі – сейшени написала у своєму Facebook.

“На той момент в ресторані не вистачало персоналу, – розповідає жінка, – тому я запитала його, чи не хоче він попрацювати. Він відчинив очі від подиву, і його усмішка зробила мій день !!!

Все, що він відповів, було: “Я зроблю все просто за їжу”.

“І ось вже майже 2 тижні він трудиться по дві години на день. Він допомагає виносити сміття, миє посуд і т.д. “

“А коли я заплатила, вгадайте, що він зробив? Він купив їжу в моєму ресторані. ТАК ВІН ВИРІШИВ відплатити! “

Чоловіка звуть Маркус, і він ще жодного разу не пропустив або не спізнився на роботу. Якби не сейшени, хто знає, де б він був сьогодні … Простий жест добра змінив його життя і дав надію.

“Кожен день робіть щось добре для інших. Не судіть їх, в якій би ситуації вони не опинилися. Ми ж не знаємо, що привело їх до такого життя. Будь-яка людина має право на другий шанс “, – уклала сейшени.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!