Вивести війська негайно! Наказ з НАТО – Путін догрався, терпець увірвався! Диктатора знu щать!

Вивести війська негайно! Наказ з НАТО – Путін догрався, терпець увірвався! Диктатора знu щать!

Лідери НАТО вирішили підтримати Україну, щоб переконатися, що вона збережеться як незалежна суверенна держава в Європі. Жорстока війна володимира путіна проти України є абсолютно неприйнятною і матиме наслідки для всього світу.

Про це на пресконференції за підсумками саміту сказав генсек НАТО Єнс Столтенберг, передає The Guardian.

«Саме президент путін має вивести свої війська і негайно покласти край цій війні, припинивши нападати на демократичну суверенну державу та завдавати стільки страждань Україні», – заявив Столтенберг.

Він зазначив, що ми зараз живемо у більш небезпечному та непередбачуваному світі – таких широкомасштабних військових операцій у Європі не було з часів Другої світової війни.

«Ми знаємо, що ситуація може погіршитись. Тому що, якщо це стане повномасштабною війною між росією та НАТО, тоді ми побачимо страждання, збитки, смерть та руйнування в масштабах, які набагато гірші, ніж те, що ми бачимо сьогодні в Україні», – сказав генсек.

Перед НАТО, за його словами, стоять два завдання: перше – надавати підтримку Україні, друге – запобігати ескалації за межі України.

За словами Столтенберга, Україна потребує сучасної зброї для боротьби з російською агресією, і НАТО надасть їй допомогу у переході від пострадянського озброєння на сучасні зразки зброї.

Відповідаючи на запитання щодо можливих поставок до України бойових танків західного зразка, Столтенберг заявив, що члени НАТО підтримують передачу більш сучасного озброєння, у тому числі західного.

Столтенберг зазначив, що НАТО має допомогти України перейти на сучасну зброю натівського зразка.

“НАТО зараз має завдання допомогти Україні з переходом на сучасне озброєння натівського зразка. І звичайно, у нас немає списку обладнання, яке ми виключаємо з цього”,– заявив генсек НАТО.

Він додав, що в НАТО розглядають широкий список озброєння натівського зразка і “це і є меседжем цього саміту”.

Також Столтенберг заявив, що Північноатлантичний альянс залежить від України, адже світу загрожує продовольча криза через напад країни-агресорки Російської Федерації

“Ми залежимо від України у питанні експорту зерна. Ми бачимо пряму загрозу – продовольчу кризу, як результат нападу Росії на Україну. Постраждають найбільш вразливі групи населення, адже ціни на продовольство зростають”, – зазначив Столтенберг.

Генсек додав, що європейські країни та Сполучені Штати Америки обʼєднуються в межах НАТО для подолання сучасних викликів.

“Ми бачимо, яким чином політично, економічно та військово грають на полі бою Росія і, зокрема, Китай. Ми сьогодні обговорили, як подолати ці виклики, тому нам потрібно більше партнерів. Ми стикаємося ситуацією, яка є надзвичайно складною й вимагає термінових рішень. Європа й США обʼєднуються в рамках Альянсу”, – зауважив Єнс Столтенберг.

Крім того, Лідери НАТО на саміті у Мадриді офіційно ухвалили рішення про проведення наступного саміту у Вільнюсі наступного року.

Про це заявив Столтенберг за підсумками саміту лідерів Альянсу.

“Ми зустрінемось у Вільнюсі з лідерами наступного року”, – сказав він.

Раніше президент Литви заявив журналістам у Мадриді, що саміт планує ухвалити рішення про проведення наступного саміту в його країні.

Через безпекову ситуацію Альянс вирішив провести черговий саміт вже наступного року, а не раз на два роки, як зазвичай.
При цьому місцем проведення обрали країну-члена, яка стикається з погрозами з боку Росії.

 

Як повідомлялося, залежний від Путіна білоруський диктатор Лукашенко вважає, що Литва оголосила Росії війну. РФ тисне на Вільнюс з вимогою зняти санкції з постачань до Калінінграда, але Вільнюс не йде на поступки навіть під загрозою війни.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!