Відставка через підтримку України? Не очікував ніхто: Джонсон шокував заявою – справжній друг. Браво!

Відставка через підтримку України? Не очікував ніхто: Джонсон шокував заявою – справжній друг. Браво!

ли піти у відставку. Спершу через скандальну ковідну вечірку на Даунінг-стріт, пізніше через програш консерваторів на проміжних виборах. Палата громад намагалась висловити йому вотум недовіри, але Джонсон зберіг посаду. У інтерв’ю Джонсон сказав, що повинен розрізняти “критику, яка має значення, і ту, яка ні”.

Раніше Британський прем’єр заявив, що стурбований зростанням “втоми від України” і підкреслив, що зараз не час підштовхувати Київ до “поганого миру”.  Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон закликав країни G7 та союзників по НАТО не схиляти Україну погоджуватися на невигідні умови миру у світлі затягування Росією війни. Про це він сказав журналістам перед візитом до Руанди, пише Politico.

Британський прем’єр повторив своє занепокоєння тим, що у світі “посилилася втома від України”.

“Зараз не час погоджуватися та заохочувати українців погоджуватися на поганий мир, на мир, заради якого їм пропонується відмовитися від частини своєї території в обмін на припинення вогню”, – наголосив Джонсон.

За його словами, такий сценарій стане “катастрофою”, яка, ймовірно, додасть сміливості президенту Росії Володимиру Путіну і завдасть світу додаткових економічних збитків.

“Настав час визнати, що українцям потрібна допомога, щоб змінити динаміку на Донбасі, у Сєвєродонецьку, а потім на півдні”, – додав політик.

Глава британського уряду також зазначив, що деякі з найбідніших країн світу залежать від постачання зерна з України, проте виключив відправку флоту для розблокування українських портів. Джонсон вважає, що потрібно знайти спосіб вивезення зерна, який не перебуває під контролем Путіна.
Крім того, прем’єр-міністр також пообіцяв забезпечити Україні “нову політичну, військову та фінансову підтримку з боку міжнародної спільноти”.

“Ми не повинні дозволяти нікому вважати, що поступки Путіну призведуть до чогось, крім катастрофи. Оскільки це може бути сприйнято як нагорода за необґрунтовану агресію і підбадьорить не лише Росію, а й її союзників, що вплине на безпеку Великобританії та нашу економіку. “, – йдеться у заяві британського прем’єра.

Джонсон також пообіцяв, що Великобританія “непохитно” підтримуватиме Україну.

Прем’єр-міністр пообіцяв забезпечити “нову політичну, військову та фінансову підтримку з боку міжнародного співтовариства” Україні, попередивши про “зростаючу втому” від конфлікту. У заяві Джонсона наголошується, що будь-які поступки Москві будуть “катастрофою”, оскільки західні офіційні особи вказали на неминучу масову мобілізацію в Росії.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!