“Відчай, муки і втрата віри”: Олена Зеленська довела українців до сліз ранковою новиною і зверненням (Відео+фото)

“Відчай, муки і втрата віри”: Олена Зеленська довела українців до сліз ранковою новиною і зверненням (Відео+фото)

Сьогодні Олена Зеленська звернулася до всіх працівників медицини. Вона написала, що люди в білих халатах, які першими зустрічають в цьому світі кожне нове життя і роблять все можливе, а іноді – і неможливо, щоб ця життя зберегти, заслуговують найщиріших слів подяки.

Перша леді підкреслила, що медики, це люди, які за своє життя стають свідками сотень історій в яких найчастіше відчай і мука, біль. А часто стають свідками зцілень, дива, яке трапляється завдяки одному шансу. Про це перша леді написала на своїй сторінці в Facebook.

Також перша леді розповіла, що медицина – це професія за покликанням, благородство. Але сьогодні не хочеться високих слів про доблесті, самовідданості, відвагу. Це – ваша “опція за замовчуванням”.

Олена Зеленська також написала про клятву Гіппократа, і про крила, які виростають, коли вдається неможливе.

Перша леді подякувала особисто всіх медиків, щиро, від усього серця. Також висловила впевненість, що її здоров’я в надійних руках, через те, що впевнена в професійності.

“Спасибі за те, що вибрали цю благородну професію і віддаєте частинку себе кожного пацієнта”, – написала Олена Зеленська.

Дружина президента не забула в своєму подячному пості нікого, ні санітарів, ні лікарів. Зеленська побажала гідних умов роботи, перемог, і заявила, що без медиків “нам – ніяк”.

Вранці Президент Зеленський привітав медиків

Джерело:www.bn24.biz.ua

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!