Ви будете здивовані: Названо три знаки Зодіаку, яким не можна носити золото – руйнує здоров’я і “відлякує” любов

Ви будете здивовані: Названо три знаки Зодіаку, яким не можна носити золото – руйнує здоров’я і “відлякує” любов

Раніше астрологи розповіли, хто з представників гороскопу частіше за інших потрапляє в ДТП, тепер же вони назвали три знаки Зодіаку, яким не варто носити золоті прикраси – це може принести неприємності. Про це розповідає “Дніпровська панорама”, передають Патріоти України.

Справа в тому, що кожен метал має власну енергетику, яка може підходити, чи ні, різним знакам Зодіаку. Золото не поєднується з трьома з них.

Риби

Риби досить боязкі, при цьому вони чутливі і емоційні. Кожну проблему і подію вони пропускають через себе, іноді перебільшуючи їх значення. Іноді через це вони перебувають в зневірі і пригніченні. Саме тому Рибам варто уникати прикрас, що містять в собі більше 1 грама золота. Енергетичні властивості цього металу можуть посилювати душевні хвилювання.

Терези

Любов до золотих прикрас може затуманити розум Терезів. Їх схильність до них може здатися для них нешкідливою, але це помилка. Золото як губка вбирає всю енергетику і ця особливість металу може негативно позначитися на здоров’ї та самопочутті представників знака.

Діва

Дівам не рекомендується носити прикраси з золота через енергетичну несумісність. Астрологи вважають, що саме цей метал має рідкісні властивості. Прикраси із золота можуть не тільки згубно позначитися на здоров’ї людини, але і створити “невидимий бар’єр”, що відлякує справжню любов.

 

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!