Весілля перервалося, коли наречений сказав нареченій, що любить іншу. Він вказав на неї і всі в залі розплакалися…

Весілля перервалося, коли наречений сказав нареченій, що любить іншу. Він вказав на неї і всі в залі розплакалися…

Весілля – це не просто велика вечірка. Це спосіб висловити любов один до одного і обіцянку зберігати вічну вірність. У житті більшості людей цей день розпланований до дрібниць. Багато людей особисто стежать за всіма приготуваннями. Однак, є речі, які неможливо запланувати. Хто знає, що може трапитися біля вівтаря?

Під час весілля португальської пари, Джефферсона і Джесіки, наречений раптово зізнався, що любить когось іншого. Всі гості були в шоці.

Ми всі чули про людей, які злякалися, і відмовилися від весілля перед самим його початком. Однак причина, по якій Джефферсон перервав своє весілля, зробила її ще більш романтичною. Цей наречений не збирався кидати свою дружину, залишаючи вівтар.

Приїхали всі гості, наречена йшла по проходу в церкві, настав час обмінятися весільними клятвами і тут Джефферсон почав свою промову.

Він повернувся до своєї майбутньої дружини і вимовив те, що ніхто не очікував почути. Джефферсон зізнався, що любить когось ще.

Ніхто не розумів, що відбувається, але коли Джефферсон повернувся до маленької дівчинки в залі, всі почали розуміти, що він мав на увазі.

Справа в тому, що Джефферсон вирішив присвятити своє життя не тільки майбутній дружині, а й її 8-річній доньці Джованні.

Джованні довелося довго чекати, поки її мати знайде любов всього свого життя. Джефферсон був біологічним батьком дівчинки.

Поки вона слухала щиру і зворушливу шлюбну обітницю Джефферсона, сльози не перестаючи текли по її щоках.

«Я буду любити тебе, я буду піклуватися про тебе, буду захищати тебе і не дозволю, щоб з тобою сталося щось погане”, – сказав Джефферсон, дивлячись їй прямо в очі.

Потім Джованна схопила мікрофон і подякувала своєму майбутньому батьку.

Думаю, можна з упевненістю сказати, що Джефферсон, її новий тато, буде опорою для неї і Джесіки протягом усього життя, і ця весілля буде спогадом, яке ніколи не зітреться з їх пам’яті.

Джерело:tintelekt.com

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!