В п’ятницю ввечері до мене прийшов син, він скаржився, що втомився дуже, а дружина з нього “всі соки тягне”. Я мовчала. У мене дуже добрі стосунки з моєю невісткою, вона поважає мене і слухається в усьому.

В п’ятницю ввечері до мене прийшов син, він скаржився, що втомився дуже, а дружина з нього “всі соки тягне”. Я мовчала. У мене дуже добрі стосунки з моєю невісткою, вона поважає мене і слухається в усьому.

Зараз моєму старшому синові 35 років, і півтора роки тому він вперше одружився. До цього він зустрічався з дівчатами, і декілька разів жив у цивільному шлюбі. Однак завжди знаходив в своїх подруг якісь вади, і залишав їх, в надії зустріти кого-небудь трохи краще. Чесно кажучи, в якийсь момент ми з батьком зневірилися чекати від сина створення сім’ї і онуків, завжди думали, що він так і постаріє, постійним шукачем щастя, але одного разу він нарешті знайшов «дівчину своєї мрії».

Його обраниця виявилася непростою – з модельною зовнішністю, на 8 років молодше, з хорошою освітою і з багатої сім’ї. Я ще жодного разу в житті не бачила, щоб чоловік намагався привернути увагу жінки так, як це робив заради неї син: він буквально кожну примху її виконував, і витрачав шалені суми на подарунки. Щоб ця дівчина сприймала його серйозно, він навіть ризикнув вкласти всі свої кошти в бізнес, завдяки чому став заробляти набагато більше. Став серйознішим, а його справа росла і розвивалася, приносячи йому гарний прибуток.

Коли син зробив їй пропозицію, то спочатку вона йому відмовляла. Безпосередньо заявляла, що він їй не рівня, але через кілька років відносин трохи пом’якшала, і погодилася стати його дружиною. В їх весілля наша сім’я вклалася по повній, так як багатий свекор заявив, що він повинен бути впевнений в тому, що зять потягне запити його дочки, і грошей на торжество давати не став. Потім виявилося, що вони з матір’ю нареченої подарували молодятам велику суму грошей, але навіщо було відмовляти в допомозі з організацією торжества – не зрозуміло. Можливо дійсно хотів перевірити мого сина.

Загалом, живе тепер мій син зі своєю дружиною вже півтора року, а її запити все не зменшуються. Вона вимагає з нього оплати всіх своїх примх: особистий тренер, дорогий одяг, відпустка мінімум 3 рази в рік і лише за кордоном. А коли мова зайшла про те, що пора б вже мати дітей, адже роки спливають, ця пані взагалі заявила, що буде народжувати тільки після того, як чоловік їй купить квартиру побільше, зараз живуть вони у великій двокімнатній квартирі, а їй хочеться трьох або чотирикімнатну.

Загалом, син мені часто скаржиться на те, що дружина з нього «всі соки тягне». А я, хоча і шкодую його, але все одно своєю невісткою захоплююся. Адже вона молодець, що знає собі ціну! І якби вона не була такою вимогливою, то напевно син не досяг би таких фінансових висот, і швидше за все, до сих пір ходив би холостяком і працював на чужого дядька за копійки. У нас з цією дівчиною хороші відносини, і при бажанні я могла б домовитися, щоб вона так сильно не просила всього у свого чоловіка, але навіщо? Нехай краще син її слухається, і продовжує ставати краще. Він росте на очах і за це я вдячна в душі своїй невістці.

Джерело:infospace.site
Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!