В Криму почалось “прозрівають” всі – такого не було з 2014 р, розпочався нaймaсштaбнішuй за останні роки небачений раніше шyхeр

В Криму почалось “прозрівають” всі – такого не було з 2014 р, розпочався нaймaсштaбнішuй за останні роки небачений раніше шyхeр

За даними джерел в українських спецслужбах, російські ФСБшники з початку війни були неприємно здивовані початком повномасштабних бойових дій та змогли спрогнозувати, чим закінчиться війна. Загарбники почали вивозити власні родини з півострова, а також масово виставили об’єкти нерухомості на продаж

Крім того, пакувати валізи почали тисячі росіян, які не дотичні до силових та каральних структур та прибули до Криму з 2014-го року.

Активізувався партизанський рух

  • Відтік кадрів з російських “правоохоронних” органів військово-політичне командування зупинило завдяки забороні покидати півострів. Втечу ж всіх інших прошарків ватного суспільства Путін хотів зупинити, обмеживши виїзд з Криму, але побоявся це зробити.
  • Адепти “русского міра” з початком війни дуже раділи тому, що “Росія нарешті розбереться з хохлами”, але їхня ейфорія дуже швидко змінилася розпачем та зародком думок про те, як відновити український паспорт.
  • Відсутність води після захоплення Північнокримського каналу, чергове підвищення цін, зменшення купівельних спроможностей, а також проведення неоголошеної мобілізації вплинули на те, що кримська вата почала поводитись набагато тихіше.
  • Знищення десантного корабля зі складу Чорноморського флоту в Бердянську, втрата крейсера “Москва”, ліквідація “Рапторів” та нескінченний потік трун з мертвими росіянами та зрадниками України й взагалі стали холодним душем для кримчан.
  • Ті жителі півострова, що кричали про “непереможну Росію”, почали розуміти, що війна цілком може бути програна, а їм, ймовірно, доведеться відповісти за державну зраду. При цьому українські патріоти навпаки відчули надію на те, що незабаром їх звільнять від нелюдів, і почали поступово діяти.
  • ФСБшники скаржаться на те, що з 24 лютого до 12 травня у Криму пошкодили щонайменше 700 автівок з відповідною рашистською символікою. Через це фанати Путіна вимушені знімати відповідні літери зі своїх машин, адже цілісність машини для них важливіша, аніж підтримка Росії.

Паралельно із цим у міноборони Росії віддали розпорядження військовим зменшити вивезення тіл загиблих та поранених на територію Криму, аби не деморалізувати суспільство.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!