В кремлі запанувала тиша: Щойно Порошенко зробив заяву, яка не на жарт розсердила Москву

В кремлі запанувала тиша: Щойно Порошенко зробив заяву, яка не на жарт розсердила Москву

Україна не допустить капітуляції в сутичці з Росією на Донбасі і зможе досягти миру на основі національних інтересів країни. Президент Петро Порошенко заявив, що перед Україною в найближчі 5 років стоїть завдання зробити три найголовніших речі повідомляє Діалог

При цьому пункт про прискорену Євроінтеграції та вступ до НАТО може викликати справжню істерику в Москві. Виступаючи на підсумковій прес-конференції, Порошенко заявив, що першим пунктом є досягнення миру на Донбасі на основі національних інтересів країни.

Другий пункт – подолання наслідків економічної кризи, який викликаний війною, і забезпечення гідного рівня життя людей. Третьою головним завданням є досягнення критеріїв для вступу в Європейський Союз і НАТО.

Більш того, Порошенко підкреслив, що вже прийняті поправки до Конституції України, що фіксують курс країни на вступ до ЄС і НАТО, є частиною цієї стратегії. Президент наполягатиме на повній імплементації пакету законів Євроатлантичної інтеграції, які в лютому повинні бути проголосовані ВР і вступити в силу.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!