В коробці на вулиці знайшли немовля. Те, що з ним зробила жінка яка проходила повз шокувало…

В коробці на вулиці знайшли немовля. Те, що з ним зробила жінка яка проходила повз шокувало…

Вранці місцева мешканка на ім’я Вей йшла на роботу. На тротуарі вона побачила картонну коробку, яку спершу сприйняла як сміття. Але за мить серце жінки завmерло від хвилювання. З коробки пролунав пронизливий дитячий плач!

Виявилося, невідома мати просто кинула свого немовля посеред вулиці напризволяще … Вей поспішила на допомогу, а слідом за нею до малюка кинулися й інші перехожі. Заглянувши в коробку, вони побачили там дитину, акуратно загорнуту в рушник. Поруч з нею лежала пляшечка з молоком і купюра в 100 юанів (близько 15 доларів), інформує Ukr.Media.

Дитина була голодна та налякана … Більшість людей розгубилися і не знали, що робити, однак на допомогу малюкові прийшла молода жінка. Вона не так давно стала матір’ю, тому взяла дитину на руки і почала годувати її власними rрудьми!

Коли на місце події прибули правоохоронці, то застали заспокійливу картину. Нагодоване немовля заспокоїлося і міцно спало на рукахсвоєї рятівниці.

Дитина була доставлена ​​до притулку, де її чекало медичне обстеження. У лікарів є підозра, що малюк страждає на ДЦП. Ймовірно, це і послужило причиною того, що її біологічна мати так нею обійшлася …

На жаль, жінка, яка прийшла немовляті на допомогу, побажала залишитися невідомою. Але це ні в якій мірі не применшує її заслуг.

Джерело:ohlyad-dnya.pro

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!