Увага!!! Таке В Голову Не Лізе!!! Люди Максимальний Розголос! Насіров додумався до такого…

Увага!!! Таке В Голову Не Лізе!!! Люди Максимальний Розголос! Насіров додумався до такого…

Увага!!!! Таке В Голову Не Лізе!!! Люди Максимальний Розголос! Насіров Через Суд Вимагає Від Лікаря 1 Млн Гривень! Прошу Журналістів І Всіх Небайдужих Звернути Увагу На Цю Справу

Мене повідомили, що сьогодні о 14:00 в Шевченківському суді міста Києва будуть розглядати справу лікаря, який свідчив по кримінальному провадженню Романа Насірова.

Лікар — Максим Соколов, інтервенційний кардіолог, який працює в Інституті кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска. НАБУ зверталися до його інституту з проханням здійснити обслідування стану здоров’я Насірова.

Пізніше, як голова комісії, він давав свідчення у суді по справі Насірова. Перебуваючи під присягою і відповідаючи на запитання судді він озвучив факти про стан здоров’я Насірова.

Насіров подав цивільний позов до суду, бо ці дані розголосили без його дозволу. Паралельно адвокати Насірова подали в поліцію заяву про порушення кримінальної справи з тієї ж причини.
У суді від лікаря Насіров вимагає 1 000 000 грн відшкодування.

Київський окружний адміністративний суд вже виніс рішення поновити Насірова, підозрюваного у корупційних злочинах, на посаду голови ДФС України. А по лікарю, який свідчив згідно з чинним законодавством, далі відбувається судове провадження і може бути винесений вирок виплатити величезну суму особі, яка підозрюється у розкраданні мільярдів коштів платників податків.

Прошу журналістів і всіх небайдужих звернути увагу на цю справу! Приходьте сьогодні до суду о 13:30 підтримати Максима Соколова! Адреса: вулиця Дегтярівська, 31А.

Не можна допускати тиску та залякування громадян, які не бояться говорити правду.

НАБУ Джерело Уляна Супрун

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!