Українські Олігархи Дуже Невдоволені! В Україну Прийшов Інвестор, Який Вкладе 200 Мільйонів Доларів В Юзівське Газове Родовище

Українські Олігархи Дуже Невдоволені! В Україну Прийшов Інвестор, Який Вкладе 200 Мільйонів Доларів В Юзівське Газове Родовище

Alex Golobuckij

В Україну прийшов інвестор: 200 мільйонів доларів словацька компанія вкладе в Юзівське газове родовище. При тому 29% компанії належать власне державі Словаччина – а це вже означає, що ми цим контрактом на видобуток ще й зміцнили зв’язки зі стратегічним партнером у протистоянні Росії, а також в протидії російському впливу в ЄС і просуванню РФ небезпечних кремлівських проектах на кшталт «Північного потоку».

Контракт укладено з компанією Nafta – найбільшою в Центральній Європі, зі 100-річним досвідом роботи у понад 3000 свердловин в Європі. Управління здійснюється компанією з холдингу з вартістю активів понад 12 мільярдів євро, в цілому холдинг включає півсотні компаній з Чехії, Словаччини, Італії, Німеччини, Великобританії, Польщі та Угорщини.

Тобто, це не під тендер утворена шарашкіна контора з 10-ма доларами статутного капіталу, опосередковано належна котромусь олігарху. Це надійна фірма зі сталою позитивною репутацією.

Звісно, якраз олігархи дуже невдоволені, що родовище з потенційним видобутком в 1 мільярд кубометрів на рік пішло повз їхні руки. А ще паскудніше, що навіть Порошенка не вдасться звинуватити, що це він під себе через треті руки підгріб стільки газу. Коротше, розчарування по всіх фронтах.

Джерело:12minut.net.ua

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!