Українка не витримала: «Аж тpясе зранку від новин з ВР. Тепер бабуся яка отримала з паю 9 тис. заплатить…»

Українка не витримала: «Аж тpясе зранку від новин з ВР. Тепер бабуся яка отримала з паю 9 тис. заплатить…»

Аж трясе зранку від новин з ВР від зеленої монобільшості слуг, «за майбутнє» і позафракційних. Вчора ця шобла прийняла так званий «ресурсний» закон, який допоможе залучити до вже пустого бюджету 10 млрд грн. Так от цей закон 5600 зобов’язує власників земельних паїв сплачувати мінімальний податок в 1,5 тисячі гривень з кожного гектара.

У нас паї по 4 га, тобто кожен власник платитиме в бюджет не менше 6 тис.грн. Отримала бабуся з паю 9 тис. і заплатила 6 тис.грн.

Це просто чудово, з огляду на те, як у нас в районі проголосували за зеленського і слуг, в більших селах 80-90% голосів за зелень, а були такі, які віддали за них 100% голосів.

Там і досі бабусі сидять у кухвайках біля обігрівача, бо газ економлять, дорогий жеж, бо тарифи «знизили» і плачуть, що харошому Вові не дають працювати.

Світлана Кушніренко

Нагадаємо, Верховна рада України прийняла закон, який зобов’язує всіх українців, у власності яких є земельні паї, сплачувати мінімальний податок у 1,5 тис. грн з кожного гектара. Це передбачено новим «ресурсним» законом, який нардепи прийняли 30 листопада. Він набере чинності вже з 1 січня 2022 року, якщо президент його підпише.

Про це йдеться у документі, розміщеному на сайті парламенту.

Податки доведеться платити і тоді, коли ділянка розташована в межах міста, адже фактично це вважається городом. Якщо розмір цього городу становить 0,5 га (50 соток), власникам доведеться платити фіксований податок.

Слід зазначити, що сплачувати податок доведеться навіть у тому випадку, коли людина вирощує на цій земельній ділянці продукцію виключно для власного споживання і не продає її на ринку.

Щодо сільськогосподарських земельних ділянок, які розташовані за межами населених пунктів — власники паїв повинні будуть платити не менше мінімальної суми податку, що складає приблизно 1,5 тис. грн з 1 гектара.

Передбачається, що такі зміни ніяк не вплинуть на великі агрохолдинги, оскільки вони де-юре не є власниками землі. Від нововведень постраждають виключно невеликі фермери та селяни, що мають землю.

Нагадаємо, 30 листопада Депутати Верховної Ради ухвалили в другому читанні проєкт №5600, який передбачає збільшення ставок податків, акцизів та інших платежів до державного бюджету.

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!