Україна в ЄС! Радісна звістка: документи на столі! Історичний момент – народ в захваті!

Україна в ЄС! Радісна звістка: документи на столі! Історичний момент – народ в захваті!

Україна надала ЄС відповіді на всі запитання із запитальника. Єврокомісія вже готує висновки Ради за заявкою про членство,передає корупція.інфо

Про це єврокомісар з питань розширення та політики добросусідства Олівер Вархелі повідомив у своєму мікроблозі Twitter. “ЄС стоїть з Україною, щоб пом’якшити наслідки війни Росії проти України. Отримано всі відповіді на опитувальник ЄС. Зараз Комісія готує укладання Ради із заявки України до ЄС”, – написав він.

Раніше у Кабміні заявляли, що Україна отримає статус кандидата у члени ЄС вже у червні 2022 року. На це сподіваються у Кабміні, хоч і визнають: деякі країни союзу поки що ставляться до цієї ідеї скептично. Проте у керівництві самого ЄС не мають запитань до тих документів, які Україна вже підготувала та передала йому.

Опитувальника стосується:

політичної складової;

демократичних інституцій;

прав людини;

реформ.

“Розраховуємо, що коли члени ЄС знову зберуться, буде ухвалено рішення про надання Україні статусу кандидата. Це буде червень цього року”, – сказала кілька тижнів тому віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишина.

Спеціальна процедура вступу України до ЄС розпочалася 1 березня, коли Євросоюз ухвалив заявку від нашої держави. Україна вже заповнила та відправила до Європейської комісії частини опитувальника про членство в Європейському Союзі. Наразі мета України – отримати статус кандидата на вступ до ЄС вже у червні.

Додамо, що президент Зеленський розраховує, що Україна у червні отримає статус кандидата в члени Євросоюзу.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.

Про це Зеленський заявив у своєму відеозверненні.

“Сьогодні ми зробили ще один крок, дуже важливий і не просто формальний, на нашому шляху до Європейського Союзу. Україна передала другу частину відповідей на спеціальний опитувальник, який має заповнити кожна країна, яка прагне бути частиною ЄС. Зазвичай на це йдуть місяці та місяці. Але ми зробили все за лічені тижні”, – сказав Зеленський.

Він додав, що розраховує в червні отримати позитивну відповідь щодо набуття нашою країною статусу кандидата на членство у ЄС.

Нагадаємо, що міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що рішення про надання Україні статусу кандидата в ЄС не ухвалене, і закликає українців долучитися до його просування.

Таку заяву він зробив 15 травня перед завершенням свого візиту до Берліна.

Закликаю кожного з вас, у кого є контакти, друзі в Німеччині, мобілізувати максимальну підтримку для того, щоб наприкінці червня на саміті ЄС Україна отримала статус кандидата”, – заявив очільник зовнішньополітичного відомства України.

Кулеба оцінив дискусію щодо вступу України до Європейського Союзу із владою Німеччини як дуже конструктивну.

“Я їм сказав дуже просту річ. Дивіться: це все одно станеться. Це неминуче. Однозначно Україна отримає статус кандидата рано чи пізно, а ми хочемо, щоб це відбулося своєчасно – в червні на саміті ЄС”, — пояснив він.

За його словами, Німеччина зараз має шанс зробити історичне рішення та уникнути політичної помилки.

Вибір перед німецькими елітами дуже простий: або очолити цей процес і вписати свої імена в історію Європи, або ж це все одно станеться, але без вашого лідерства.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!