Україна та її народ достатньо натерпілися, тому нами було прийнято рішення, до якого ми ніколи раніше не вдавалися – Шольц

Україна та її народ достатньо натерпілися, тому нами було прийнято рішення, до якого ми ніколи раніше не вдавалися – Шольц

Канцлер Німеччини Олаф Шольц, який останнім часом використовує дедалі жорсткішу проукраїнську риторику щодо розв’язаної росією проти України війни, виступив з історичною для ФРН заявою про відправку німецької зброї прямо до зони бойових дій в Україні.

Про це Шольц заявив на Німецькому католицькому з’їзді у Штутгарті, пише видання Der Spiegel.

Під час свого виступу Шольц заяви, що для нього “цілком ясно: путіну не може зійти з рук його цинічна, нелюдська війна”.

Саме тому, наголосив канцлер ФРН, запроваджено жорсткі санкції проти росії, а також гуманітарна, економічна та фінансова підтримка України.

“І, отже, також доставка зброї до зони бойових дій — те, чого ми ніколи не робили як Федеративна Республіка”, — додав федеральний канцлер.

Шольц також підкреслив, що його позиція з цього приводу зрозуміла: “Ми вирішили допомогти жертвам цієї агресивної війни, щоб несправедливість не перемогла право, щоб груба сила не взяла гору як засіб політики”.

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!