Україна розраховує на нову угоду з ЄС! Шмигаль назвав ініціативу Києва!

Україна розраховує на нову угоду з ЄС! Шмигаль назвав ініціативу Києва!

Україна розраховує на підписання незабаром угоди про спільний авіаційний простір з Європейським Союзом. Договір посприяє значному розвитку української авіаційної галузі.

Про це заявив глава Кабміну Денис Шмигаль в ході свого візиту в Брюссель, повідомляє Урядовий портал.

Прем’єр сподівається, що незабаром сторони зможуть почати роботу над реалізацією стратегічних пунктів Спільної декларації Шостого саміту Східного партнерства. Багато задач до сих пір не виконані – зокрема, мова йде про авіаційне договорі.

“Я говорю про підписання Угоди про спільний авіаційний простір. Необхідно знайти можливість підписати цю угоду з Україною якомога швидше”, – зазначив Шмигаль.

Глава уряду підкреслив, що документальне оформлення такого договору суттєво вплине на розвиток української авіаційної галузі і сприятиме збільшенню кількості авіаперельотів і пасажирських перевезень.

Додамо, про підписання даного договору раніше говорив заступник голови ОП Ігор Жовква. За його словами, Київ буде прагнути підписати угоду в рамках саміту Україна-ЄС.

САП – Європейська угода про спільний авіаційний простір – це двосторонні домовленості між Євросоюзом і країнами, які не входять до складу наднаціонального об’єднання. В рамках договору оформляються загальні стандарти авіаперельотів, включаючи лібералізацію ринкових відносин в авіаційній галузі.

Україна і ЄС досягли домовленостей про підписання САП ще в 2013 році, проте конфліктна ситуація між Британією та Іспанією, у яких виникли суперечки з питання статусу аеропорту Гібралтару, фактично призупинили переговори в даному напрямку.

У Брюсселі поки не знають, коли саме буде підписано відповідний договір з Києвом.

Саміт Україна-ЄС має відбутися 1 жовтня. Місце проведення зустрічі поки невідомо.

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!