У жінки виріс ріг. Просто шок, як це могло статись. І як бідна виживає з цим дефектом у сучасному суспільстві.

У жінки виріс ріг. Просто шок, як це могло статись. І як бідна виживає з цим дефектом у сучасному суспільстві.

у у пенсіонерки на лобі з’явилася невелика шишка, яку в народі називають жировиком. Але Лян Сючжень ненавмисно її пошкодила до крові, після чого замість жировика почав рости справжній ріг, який до серпня цього року досяг вже довжини в тринадцять сантиметрів.

Лікарі визначили, що жінка страждає рідкісним захворюванням, і ім’я цієї дивної хвороби — «шкіряний ріг» (cornu cutaneum). По суті це доброякісна пухлина шкіри, однак вона в будь-який момент може стати злоякісної. З цієї причини медики наполягають на операції, але тут виникає проблема: Лян Сючжень вже 87 років, і вона, як вважають родичі, може не перенести її.

Зауважимо, що це не перший випадок, коли мешканки Китаю ставали під старість рогоносцями. Так, кілька років тому ЗМІ писали про столітньої Чжан Руіфанг, яка здобув навіть не один, а два роги на лобі, і вони дуже нагадували диявольське прикрас голови. Причому, спочатку у пенсіонерки виріс один ріг, а потім почав рости симетрично другий. Причому диявольські ріжки можна було видалити старенькій знову-таки тільки операційним шляхом, але її вік вельми турбував і лікарів, і родичів.

У зв’язку з цим можна згадати ще й 69-річну англійку, яка відростила на своїй голові справжній баранячий ріг, який вже завивався і був довжиною в сімнадцять сантиметрів.

Тверді нарости, як «шкірний ріг», кажуть лікарі, виникає в літньому віці, це передраковий стан шкіри, своєрідне переродження бородавки або наслідок актініческого кератозу. Ось тільки чому бог мітить такими рогами жінок, а не чоловіків, якщо згадати усталену жарт про чоловіка-рогоносців? ..

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Джерело:bbcccnn.org

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!