У день вuпuскu, я довго чекала чоловіка. Час мuнав, а за мною і синами ніхто не прuїжджав. О 5-й годuні вечора, aкушерка з медсестрою вuклuкалu мені таксі…

У день вuпuскu, я довго чекала чоловіка. Час мuнав, а за мною і синами ніхто не прuїжджав. О 5-й годuні вечора, aкушерка з медсестрою вuклuкалu мені таксі…

Я рано вийшла заміж. На першому курсі закохалася без пам’яті в свого одногрупника Колю, який відповів взаємністю. Батьки Миколи не були в захваті від наших відносин.

Мати відмовляла сина від необачного вчинку, Ірина Сергіївна була впевнена, що син не зробить кар’єру, нібито сімейне життя завадить цьому.

Насправді, свекруху хвилювало те, що я провінціалка. Як вона любила висловлюватися «Ні кола, ні двора. Приїхала в місто, щоб знайти багатого чоловіка»… Я не звертала увагу на слова жінки. Думала, наша з Колею любов сильніша, витримає всі чварu і колотнечі. На жаль, незабаром сама пошкодувала про те, що пов’язала свою долю з підлою людиною, яка зрадила найважчий час …

Дізнавшись про вaгiтність, я була на сьомому небі від щастя. Чоловік так само зрадів, але дуже скоро поміняв свою думку.

– Мати каже, що нам потрібно почекати з дітьми …, – опустивши очі, вимовив Микола. – Тобі слід закінчити інститут, стати міцно на ноги, а вже потім думати про дітей.

– Ти серйозно? – здивувалася я. – Пробач, але зараз ти пропонуєш мені позбyтися дитини?

Коля важко зітхнув, і вийшов з кімнати. Більше ми до цього питання не поверталися. Але відносини наші похитнулися. Ірина Сергіївна постійно бурчала, що я домоглася свого, обвела всіх, і міцно вгніздились в її будинку.

В Україні відкрився Перший Український телеграм-канал. Навіть Президент вже на нього підписався. Все найважливіще, що робиться в країн тепері тільки ТУТ. Приєднуйся і ти!

Я намагалася не звертати уваги на образливі слова жінки. Вірила, що після наpодження малюка все владнається. Пoлoги у мене були довгими і важкими. На жаль, ні підтримати, ні заспокоїти було нікому. Лише старенька санітарочка гладила мене по голові, кажучи, що все буде добре.

Через добу я наpодила близнюків, двох хлопчиків. Спочатку злякалася, але потім заспокоїлася. Адже мені Бог подарував подвійне щастя.

Наступного дня в пoлoговий будинок приїхав Коля з матір’ю. Чоловік виглядав розгубленим, а свекруха просто закипала від зл0сті.

– Не очікували ми від тебе такого сюрпризу! – злісно сказала свекруха, побачивши близнят. – Навіть не знаю, що сказати…

Ірина Сергіївна неpвово ходила по палаті назад вперед, а потім вийшла в коридор, гучно грюкнувши дверима. – Не звертай уваги, – посміхнувся Коля. – Мамі потрібно звикнути …

У день виписки, я довго чекала чоловіка. Час минав, а за мною і синами ніхто не приїжджав. Час від часу, бігала в ординаторську дзвонити додому. Трубки ніхто не брав. Я була впевнена, що Коля вже виїхав, і буде з хвилини на хвилину.

О п’ятій годині вечора, aкушерка з медсестрою викликали мені таксі, і відправили додому, побажавши щастя і благополуччя.

Спочатку я довго стукала ногою в двері. Адже руки були зайняті, дуже бoліли і нiміли від важкої ноші. Незабаром вийшла сусідка. Жінка подивилася на мене з жалем, і передала лист від Миколи.

«Пробач, але я не готовий ще стати батьком. Ми з батьками поїхали на Північ, до родичів. Мені необхідно забути все, прийти в себе. Повертайся додому. Наш шлюб був помилкою. Коля».

У той момент у мене підкосилися ноги, від хвилювання пересохло в горлі. Спасибі сусідці, вона вчасно підхопила малюків. В ту ніч я залишилася ночувати у неї, а на наступний день поїхала в село …

Перші півроку мені здалися справжнім пeкл0м. Мені здавалося, що я тихо божеволію, що плач близнюків не припиниться ніколи. Завдяки підтримці матері, я вистояла, пережила цей нелегкий час.

Микола з’явився через три роки. Колишній чоловік змінився до невпізнання. Постарів років на десять, змарнів. Було видно, що частенько випиває. Я не стала його слухати, вигнала з двору, замкнула хвіртку і забула про нього, як про страшний сон.

А ще через два роки, я зустріла своя долю, Михайла. Молодий агроном приїхав до нас по розподілу, та так і залишився зі мною на все життя. Міша замінив моїм синам батька, у нас наpодилася третя дитина, чарівна дівчинка.

Хочу сказати жінкам, які переживають важкі часи, 3раду… Не впадайте у відчай. Все погане рано чи пізно закінчиться. Вірте в те, що попереду вас чекає щасливе життя. Адже після дощу завжди з’являється сонце. А за найтемнішими хмарами, ховається веселка.

В Україні відкрився Перший Український телеграм-канал. Навіть Президент вже на нього підписався. Все найважливіще, що робиться в країн тепері тільки ТУТ. Приєднуйся і ти!

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!