Ця жінка відчула щастя материнства в 66 років і ось як склалася доля мами й доньки через 14 років

Ця жінка відчула щастя материнства в 66 років і ось як склалася доля мами й доньки через 14 років

Щоб випробувати щастя материнства, Андріана Ілієску зруйнувала безліч перешкод. І успіх прийшов до неї вже, здавалося б, тоді, коли його не варто було чекати

Все по-іншому?

Не можна сказати, що в молодості, в ті хороші роки, коли її здоров’я розташовувало до того, щоб стати мамою, вона якось упиралася цьому бажанню. Чого не скажеш про її чоловіка. Ось так, сподівалася побудувати міцну сім’ю, а казка перетворилася на гарбуз, інформує Ukr.Media.

Мрія чоловіка про вільне життя не протрималася занадто довго, але дорогоцінні роки пройшли. Тепер уже народити дитину стало дуже складно. Героїні навіть довелося лікуватися від безпліддя, та й вік був солідний.

Мабуть, так би ця мрія і зачахла, якби в 66 років вона все-таки не зважилася на процедуру ЕКО. Ще одним важелем тиску була громадська думка. Коли знайомі дізналися, що вона збирається піти на штучне запліднення, намагалися її переконати. Але для жінки, яка за життя написала близько 25 книг, присвячених дітям, пересуди, в результаті, відійшли на задній план.

Звичайно, її б минули всі ці труднощі, якби вона спочатку не зійшлася з людиною, яка не рахувалася з її бажаннями. Але вона все одно зуміла перемогти.

Еліза народилася дуже маленькою, на ранньому терміні. Лікарі побоювалися за її життя, проте зуміли виходити. Адріана вже вийшла на пенсію до того часу, тому їй не довелося розриватися між роботою і вихованням дочки. Вони часто гуляли разом, батько контролював її навчання.

На цей час дівчинці вже 14 років. У неї немає проблем з самоконтролем. Старанно вчиться, думає про майбутнє. Мамі виповнилося 80. Всім серцем вона бажає довести свою дитину до повноліття. Але, в разі чого, про неї може подбати лікар, який допоміг Адріані стати матір’ю.

Джерело:daily-nov.biz.ua

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!