Ця кружка кругла або квадратна? Нова головоломка заплутала людей (відео)

Ця кружка кругла або квадратна? Нова головоломка заплутала людей (відео)

Людям в Інтернеті важко з першої спроби відповісти на простеньке запитання: ця кружка має квадратну форму або все ж круглу?

Для більшості з нас важливіше не кружка, а її вміст, хоча – це важливий обсяг, особливо перед наповненням та спустошенням. І тому людям в Інтернеті важко з першої спроби відповісти на простеньке запитання: ця кружка має квадратну форму або все ж круглу? А ви що скажете?

Автор і виконавець ідеї – фахівець з головоломкам Тоні Фішер. Але він чесно визнає, що математичну модель розрахував Кокичи Сигайхара. Просто у вигляді абстрактних ліній це чудо-юдо виглядає не дуже вражаюче, а ось будучи втілено у вигляді золотистої тривимірної форми, вражає уяву. Ви тільки подивіться, якщо зрозумієте, з якого боку дивитися!

Дзеркало використовується не випадково, щоб ви бачили правильне відображення тих геометричних тонкощів, на яких і побудована ілюзія. Те ж саме з молоком – додав Фішер його, щоб не виникло підозр у маніпуляції з ракурсами камер, ви бачите, як рідина поширюється по кружці і як приймає її форму. А тепер питання: квадратна чи кругла?

Джерело:ukr.media

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!