Цвіль — це жахливо, а ще її надзвичайно важко позбутися! Домашній засіб від цвілі!

Цвіль — це жахливо, а ще її надзвичайно важко позбутися! Домашній засіб від цвілі!

Грибок вражає різні місця, а ще може спровокувати розвиток захворювань дихальних шляхів. Навіть не завжди справляються з цим дорогі засоби, вони зазвичай забезпечують недовготривалий ефект.

Причинами розвитку цвілі можуть бути різні причини, конденсат, підвищена вологість.

Чим вивести цвіль

Цвіль здатна вижити навіть у відкритому космосі, тому для боротьби з нею слід запастися терпінням. А ми для вас підготували  кілька натуральних компонентів, які цвіль не переносить і ні за що не буде селитися там, де вони є.

Засіб від цвілі

Концентрований оцет знищує 82% цвілі. Так ви позбудетеся цвілі швидко і дешево. Просто потрібно розпилити на уражені ділянки оцет, а потім протерти ганчіркою, змоченою в соді. В кінці місце натирається нашатирним спиртом.

Існує ще один ефективний метод: олія з чайного дерева.

Вам знадобиться:

  • Спирт 1 ч. л.;
  • Ефірна олія чайного дерева 2 ч. л.;
  • Вода 2 скл

Змішайте усі інгредієнти та перелийте в пляшку з дозатором або розпилювачем. Обов’язково збовтайте суміш перед застосуванням. Обприскати враженні цвіллю та грибком місця та залишити на 10 хвилин. Потім беремо ганчірку та зчищаємо, як зазвичай.

Ефірна олія чайного дерева володіє неабияким знезаражувальним та антисептичним ефектом, а спирт лише підвищує ці властивості. Якщо у вас залишилося ще трішки засобу, то можете використати цей засіб для виведення грибка в пральній машині.

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!