Цією хитрістю зі мною поділилася подруга! Ось навіщо я кладу монету в морозилку кожен раз, коли їду з дому…

Цією хитрістю зі мною поділилася подруга! Ось навіщо я кладу монету в морозилку кожен раз, коли їду з дому…

Цією хитрістю зі мною поділилася подруга, яка довгий час проживала в Англії. А її свого часу навчила цьому сусідка. Виявляється, англійці (та й взагалі багато європейців) завжди кладуть в морозилку монету, коли їм потрібно надовго покинути своє житло. Сенс цієї дії насправді дуже простий, і в той же час геніальний. Навіть дивно, що цей лайфхак придумали в Європі, а не в нашій країні.

Монета, залишена в морозилці допоможе без зусиль визначити, чи були під час вашої відсутності перебої з електрикою і скільки за часом вони тривали. Зазвичай, якщо я їду на дачу, наприклад на тиждень, я відключаю в квартирі всі споживачі електричного струму, крім холодильника, тому що там завжди залишаються продукти. Щоб бути впевненою в тому, що електрику в мою відсутність не відключали на тривалий час, і продукти в холодильнику не зіпсувалися я залишаю в морозилці монету.

Просто наливаю в невеликий контейнер воду, заморожують її, а потім кладу монетку прямо на лід і відправляю назад в морозилку. А по приїзду додому я першим ділом перевіряю монетку. Якщо вона так і залишилася лежати на льоду, значить все в порядку, і електрики не відключали.

Якщо ж монетки на поверхні льоду немає, значить електрику все-таки відключали.

Якщо монетка не встигла опуститися глибоко, значить відключали ненадовго.

А ось якщо монетка опинилася на дні, то електрики не було довго, раз за цей час вода встигла повністю відтанути. А значить продукти, що залишилися в холодильнику, швидше за все зіпсувалися, і вживати їх в їжу може бути небезпечно.

Джерело:kenguru.plus

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!