Цінна порада — покладіть звичайну губку в холодuльнuк…

Цінна порада — покладіть звичайну губку в холодuльнuк…

Неочікуваний спосіб використання кухонної губки.

Всі ми іноді стикалися з проблемою гнилих продуктів в холодильнику. Ось, кладемо овочі або фрукти в нижню полицю і забуваємо про них. Вони псуються і поширюють неприємний запах скрізь. Це досить неприємне видовище, але доводиться кожного разу чистити залишки від гнилих продуктів і робити все, щоб не залишилося слідів.

Здається, маленькі контейнери можуть врятувати з цієї ситуації, але і тут є підступ. Кладемо в зручні контейнери і забуваємо про них. А тут і цвіль заводиться. І як з цим всім боротися? Є, як виявилося, засіб проти зіпсованості продуктів.

Однак перш ніж впоратися з цим завданням, потрібно зрозуміти причину виникнення гнилі. Коли ми кладемо їх в нижню полицю і забуваємо про них, вони починають вбирати вологу з холодильника. А це вже прискорює процес гниття. Саме через це псуються овочі та фрукти.

Однак спробуйте покласти туди звичайну суху кухонну губку і помітите, як процес сповільнюється. Ваші овочі залишаться у свіжому вигляді довше. Вам не доведеться довго чистити холодильник і викидати продукти кожен раз.

Губка зможе увібрати всю вологу і допомогти вам уникнути неприємного запаху у вашому холодильнику.

Ви знали про такий спосіб використання кухонної губки?

Джерело:pranaslo.com

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!