Цей чоловік знайшов у мішку з добривом, ось таку живу істоту, і після цього вирішив щось зробити…

Цей чоловік знайшов у мішку з добривом, ось таку живу істоту, і після цього вирішив щось зробити…

Людина будує плани, продумує, що вона буде робити сьогодні, завтра, через тиждень. Але один випадок може все перевернути з ніг на голову. І тоді вже не до планів. І це не обов’язково щось погане. Ось, наприклад, один чоловік хотів привести в порядок свій двір, а в підсумку знайшов пухнастого друга.

Роботи з благоустрою

Один чоловік оглянув свою прибудинкову територію і вирішив, що пора б її привести в порядок – позбутися від бур’янів, оновити клумби. В один прекрасний день він вирішив зайнятися добривом газонів. Рано вранці чоловік відправився на ринок, де купив пару мішків з добривами. У нього планувалася нудна механічна робота, яку він виконував сотні разів. Але, відкривши мішок з добривом, чоловік зрозумів, що ніякої роботи сьогодні не буде.

Що в мішку?

Злегка струснувши мішок з добривом, чоловік знайшов у ньому несподівану знахідку.

Це було новонароджене білченя, якому лише кілька днів від роду. Незрозуміло, як звір потрапив в мішок, але зрозуміло, що без мами він довго не протягне.  Чоловік уже знав, що не кине крихітне створення в біді. Він залишив всі свої справи і почав шукати в інтернеті інформацію про те, як допомогти білченяті.

пухнастий друг

Знадобилося чотири тижні, щоб білченя нарешті зміцніло і відкрило очі. Ще через тиждень воно почало самостійно пересуватися і цікавитися навколишнім світом. В результаті чоловікові вдалося врятувати крихітне створіння і виростити з нього здорову пухнасту білку. Коли білченя підріс, він навіть і не думав залишати будинок свого рятівника. Навпаки, він ні на крок не відходив від чоловіка, коли той був удома.

Білка із задоволенням їсть у нього з рук, бігає за ним по саду і по дому. А ще вона просто обожнює ласку.

Звірятко не упускає можливості поприжиматися до свого рятівника і просто обожнює, коли той чеше йому животик.

Ось такі сюрпризи іноді підносить доля. Головне – не боятися робити добро. І тоді нагорода не змусить себе чекати.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!