Це унікальний продукт! Просто почніть їстu два яйця в день, і ці дев’ять змін відбудуться в вашому тілі…

Це унікальний продукт! Просто почніть їстu два яйця в день, і ці дев’ять змін відбудуться в вашому тілі…

За складом курячі яйця абсолютно унікальні. Рекомендована доза становить від двох до трьох яєць в день, виходячи з останніх досліджень.

Перше, з чого потрібно почати, якщо ви хочете схуднути

Якщо у вас є звичка їсти яйця на сніданок, ви повинні знати, що це дасть вам велику кількість енергії і калорій, що допоможе вам позбавитися від зайвого жиру.

Підвищення абсорбції кальцію із застосуванням вітаміну D

У більшості випадків люди вважають за краще їсти одне варене яйце, а не приймати одну ложку свіжого риб’ячого жиру. Вчені, які працюють в харчовій промисловості, стверджують, що вживання яєць може збільшити кількість вітаміну D. Вітамін D зміцнює ваші зуби і кістки, а також покращує реальну абсорбцію кальцію.

Мозок перебуває під постійним захистом холіну

Вживаючи два яйця кожен день, ви надаєте організму необхідну кількість фосфоліпідів. Якщо вам не вистачає таких вітамінів, ви можете зіткнутися з короткою і в більш важких випадках довготривалою втратою пам’яті.

Більш повільне старіння

Майже 90% жінок у віці від 35 до 40 років зменшили кількість зморшок на обличчі в результаті щоденного вживання яєць. Це відповідає останньому дослідженню, опублікованому в журналі охорони здоров’я Нідерландів.

Вживання яєць допомагає жінкам завагітніти

Вітаміни B дуже важливі, коли мова йде про статеві гормони. Вітамін B9 допомагає в процесі створення нервової трубки, а також червоних кров’яних тілець, і в результаті це знижує небезпеку потенційної розумової відсталості. Одне яйце містить 7 мг цього специфічного вітаміну B9.

Лютеїн захищає ваш зір

Курячі яйця досить багаті лютеїном, одним з найважливіших речовин, які відповідають за чіткий і ясний зір, грунтуючись на недавніх дослідженнях, проведених в США. Будь-який недолік лютеїну в вашому тілі може зменшити ваш зір і викликати шкідливі ускладнення.

Захищайте ваше волосся, печінку і шкіру з використанням комплексу вітамінів В

Фосфоліпіди, присутні в яйцях, стимулюють виведення токсинів з областей печінки. Крім того, вітамін B12 і біотин є життєво важливими елементами для вашої шкіри і відновлення волосся.

Зниження шансів на злоякісність

Жінки, які регулярно вживають яйця на 15% рідше страждають від злоякісної молочної залози через те, що холін знижує ризик розвитку злоякісних новоутворень і є важливою частиною мозку.

Зменшіть небезпека серцево-судинних захворювань

Через велику кількість фосфатидів холестерину [виявленого в курячих яйцях], небезпека серцево-судинних захворювань може зберігатися в рівновазі. Ви повинні розуміти, що це не завдає шкоди здоров’ю; навпаки, це фактично знижує рівень холестерину в вашому організмі. Яйця досить багаті омега-3-кислотами, що фактично знижує кількість тригліцеридів в крові; таким чином, знижуючи небезпеку серцево-судинних захворювань.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!