Те, що відбулося вночі може бути кінцем війни, – радник голови МВС розкрив деталі операції під Харковом

Те, що відбулося вночі може бути кінцем війни, – радник голови МВС розкрив деталі операції під Харковом

Схоже ситуація різко помінялася на користь української сторони Вночі наші хлопці змогли переломити хід війни

На Ізюмському напрямку зараз перебуває угруповання, що налічує понад 25 тисяч людей. Як тільки наші захисники зафіксують там оточення, то я вважаю, що це буде кінцем війни,
– переконаний. радник міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів.

Дуже важливі зміни відбуваються у Харківській області. Там ЗСУ провадять операцію, яка має на меті перерізати трасу на Ізюм, яка тягнеться з Бєлгородської області, говорить Андрусів.

Віримо в успіх цієї операції, адже якщо вона вдасться, то угруповання ворога в Ізюмі опиниться в особливо складній ситуації,
– зазначає радник голови МВС.

Що відбувається на Ізюмському напрямку

Там є загроза повторити помилку 2014 року, коли українці намагалися відновити контроль над кордоном, але насправді “підставились” під обстріли, говорить Андрусів. На його думку, треба розуміти, що з державою, яка бомбить Україну ракетами і вбиває наших цивільних – в нас кордонів немає.

“І якщо треба, то маємо їх переходити і вирішувати різні тактичні завдання там, де вважаємо за потрібне”, – переконаний радник міністра внутрішніх справ України.

Віктор Андрусів пояснює, що наразі процес триває для нас позитивно, з боку ворога є поступ. Наступати нелегко, Україна також зазнає втрат. Та якщо цей тактичний успіх буде за нами і ми переріжемо трасу біля Вовчанська на Ізюм, то це дуже сильно змінить ситуацію на фронті і бажання ворога далі прориватись на Слов’янськ опиниться під питанням.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!