Таємниця, яку варто знати!Після прочитаного, ви більше ніколи не будете викидати горіхову шкаралупу…

Таємниця, яку варто знати!Після прочитаного, ви більше ніколи не будете викидати горіхову шкаралупу…

Горіхова шкаралупа містить в собі масу важливих для внутрішніх органів людини і системи кровопостачання елементів. Викидаючи у відро для сміття розколоту шкаралупу, ми позбавляємо себе певної частки речовин, які могли б допомогти впоратися людині з очищенням кровоносних судин, попереджаючи тим самим утворення тромбозу.Для гіпертоніків

Для гіпертоніків настоянка з горіхової шкаралупи могла б стати відмінним профілактичним засобом, що нормалізує тиск.

Тим більше що приготувати таку настоянку зовсім не складно:

1. Для початку потрібно з’їсти 15 волоських горішків, тільки шкаралупу, зрозуміло, треба залишити. Її і будемо настоювати. Шкаралупу треба ретельно вимити і висушити. Візьміть скляний або емальований посуд, і викладіть туди підготовлені черепки.

2. Залийте шкаралупу горілкою (потрібна одна пляшка), і поставте в сухе тепле місце. Два тижні замочена в горілці шкірка волоського горіха має настоюватися, а після закінчення цього терміну у вашому будинку з’являться відмінні ліки, багаті кумарином.

3. Ця речовина, потрапляючи в кров, здатна розсмоктувати і виводити з кровоносної системи тромби. До того ж отриманий лікувальний засіб може з успіхом застосовуватися в лікуванні бронхів, допомагаючи розсмоктувати утворені в них закупорки.

Від безсоння

Корисні властивості шкаралупи відомі багатьом народам. Наприклад, народна медицина застосовує шкаралупу волоських горіхів для приготування засобу, що допомагає впоратися з безсонням, запамороченнями, судомами, і навіть заїканням. Для отримання цих природніх ліків шкаралупу волоського горіха варять в молоці.

Застосування золи шкаралупи волоських горіхів

У давнину шкаралупу волоських горіхів люди спалювали. Зола, яка при цьому утворювалася, активно ними використовувалася для зцілення від виразкових хвороб. Для отримання позитивного результату цю золу змішували з вином і олією. Таким же складом мазали голову, якщо раптом траплялося заразитися «лисячою» хворобою (втрата волосся). Він сприяв більш короткочасному загоєнню ран, і впливало на посилений ріст волосся.

Сьогодні горіхову шкаралупу в подібному вигляді можна застосовувати для знезараження води замість активованого вугілля. Ця зола набагато ефективніше вугілля справляється з очищенням води від радіації. Цю корисну властивість шкаралупи волоських горіхів люди використовують так само для виведення продуктів радіації з організму людини.

Процес приготування складу досить простий.

1. Шкаралупу горіха можна спалити в домашніх умовах в звичайній каструлі: подрібніть сировину до стану крихти і відправте на вогонь в будь-якому посуді.

2. При спалюванні буде утворюватися дим, в цей момент потрібно починати активно перемішувати вміст, що вже мало що нагадує горіхову шкаралупу, протягом 15 хвилин. Потім вуглинки треба остудити і перетерти в порошок (можна скористатися звичайною кухонною ступкою).

3. Отриманий порошок використовують і для знезараження води, і для позбавлення ШКТ від продуктів радіації. З цією метою слід розчинити 1-2 ст. ложки золи в склянці води, і випивати кожні 15 хвилин по 2 столові ложки.

Шкаралупа для … епіляції

Ви здивуєтеся, але шкаралупа волоських горіхів може допомогти жінці позбутися небажаної рослинності на тілі. Цим рецептом користувалися ще наші прабабусі – змішати золу горіхової шкаралупи з невеликою кількістю води до утворення кашки, і намазувати цією сумішшю ділянки шкіри, покриті волоссям. Відмінний засіб для депіляції готовий.

Ось скільки всього корисного може отримати людина від застосування такої природної речовини, як шкаралупа волоського горіха. Зауважте, ніяких хімічних складових в описаних лікарських і косметичних засобах немає, а значить, і немає побічних ефектів, які можуть принести шкоду іншим органом нашого організму.

І якщо ви любите волоські горішки, обов’язково скористайтеся нашими рецептами, щоб стати красивими і здоровими.

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!