Тато 7-річної Маші Борисової перервав мовчання: я хочу вам розказати правду про зникнення своєї дівчинки…

Тато 7-річної Маші Борисової перервав мовчання: я хочу вам розказати правду про зникнення своєї дівчинки…

Батько Маші Борисової заявив, що дочка не могла бігати на зупинку і чекати його.  Чоловік ніколи не виходив на цій зупинці і ніколи не зупинявся там.

Чоловік вже другий рік живе окремо від сім’ї, Машу і її 10-річного брата виховує мама.  Основним заробітком батька є сезонні роботи.

“Ні, вона не могла бігти на зупинку, тому що я там ніколи не зупинявся, не виходив. Вона не знала навіть, де я працюю”, – заявив батько Маші і додав, що в день зникнення доньки був на роботах в селі.

Image

Односельці зізналися, що сім’я дівчинки була неблагополучною, а багато хто й зовсім не хотіли про неї говорити.  Влада села заявили, що сім’я дитини була на спеціальному обліку.  Маму Маші нібито неодноразово бачили в стані алкогольного сп’яніння.

Однак незважаючи на проблеми сільська влада причин для вилучення дітей не бачили.

Джерела повідомляють, що під час огляду тіла дитини її мати вела себе спокійно.  Після жінку забрали на допит.

Активіст Назар Приходько в facebook пише, що на даний момент є троє підозрюваних у вбивстві дівчинки.  Це її батько, який за словами деяких односельчан вживає наркотики, хресний Маші, і власник сараю, де було виявлено тіло дівчинки в мішку.

Правоохоронці також тримають в полі зору і маму дитини.  Не виключено, що вона може покривати злочинця.

У всіх підозрюваних відібрані зразки ДНК, результати стануть відомі вже 17 березня.  І якщо експертиза підтвердиться, то підозрювані будуть заарештовані.

За словами Приходька, в селі дуже напружена обстановка.  Дітей не випускають на вулицю, батьки їх за руку водять в садок і школу.  Чоловіки зустрічають своїх дружин з роботи.  У селі працюють слідчі та кінологи з собаками

“Буквально на кожній вулиці чергує поліцейський патруль. Всі чекають 17 березня, а серед жителів панує настрій” суду Лінча “: хтось, кого в маленькому селі знали багато років, виявився істотою з нутром монстра”, – розповів активіст.

В Україні відкрився Перший Український телеграм-канал. 3еленський і Порошенко вже на нього підписались. Все найважливіще, що робиться в країні тепер тільки ТУТ. Приєднуйся і ти!

В Україні відкрився Перший Український телеграм-канал. Навіть Президент вже на нього підписався. Все найважливіще, що робиться в країн тепері тільки ТУТ. Приєднуйся і ти!

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!