Свято продовжується – Щoйнo був Белгород 5:0, на цей раз пoтужнo ба-бaхнулo, в місті шaлeнa пaнікa, люди тiкaють в сусідні райони. Відео – фото

Свято продовжується – Щoйнo був Белгород 5:0, на цей раз пoтужнo ба-бaхнулo, в місті шaлeнa пaнікa, люди тiкaють в сусідні райони. Відео – фото

Мешканці російського міста бєлгород, що розташоване за кілька десятків кілометрів від Харкова, скаржаться, що не можуть спокійно жити. Нині вранці там знову лунали вибухи.

 

Про це почали писати користувачі Мережі близько 7 години ранку, а пізніше інформацію про вибухи підтвердив губернатор області в‘ячеслав гладков.

 

Він також заявив, що невідомими було пошкоджено залізничні колії.

 

“У Шебекінському міському окрузі пошкодження залізничних колій. Жертв та постраждалих немає. Зруйновано лише залізничне полотно. На місці працює оперативна група. Про причини повідомлю пізніше”, – повідомив гладков.

Ось так відроджуються партизанські традиції. Дякуємо сміливцям!

Нагадаємо, напередодні у Бєлгороді підірвали нафтобазу. Місцева влада звинуватила у цьому ЗСУ. Опісля бєлгородці почали масово покидати місто, а ті, хто залишилися – труїти голобів. Вони боялися, що птахи прилетіли до них з українських біолабораторій і несуть загрозу.

 

Не допомагають ні введення надзвичайних станів, ні копання ровів на кордоні.

Надіємось що їм там не скучно і читаючи новини про те як їхні рашисти скидають бомби на мирні українські міста відчувають ефект присутності.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!