Сусіди не розуміли, навіщо господарям маленький будиночок у дворі, поки не зайшли в нього…

Сусіди не розуміли, навіщо господарям маленький будиночок у дворі, поки не зайшли в нього…

У період пандемії люди почали цінувати приватні будинки. В їх мешканців зберігалася можливість вийти на вулицю, прогулятися або навіть влаштувати собі пікнік. Але деякі люди йдуть далі, перетворюючи свої ділянки в справжні спортивні зали. Так зробила сімейна пара – Джоді і Енді.

Однак вони не обмежилися установкою звичайних вуличних тренажерів. Сім’я побудувала собі справжній домашній спортзал, причому зробила вона це повністю своїми силами. Спочатку Енді планував найняти будівельників, але, дізнавшись ціни за роботи і дизайн, поклав всі обов’язки на себе.

Пізніше сім’я дізналася, що заощадила на будівництві близько 11000 фунтів стерлінгів. За нинішнім курсом це більше одного мільйона гривень. Причому впоралися Джоді і Енді всього за три тижні!

При будівництві пара використовувала дерев’яні дошки, сайдинг і спеціальні рейки для будівництва. А замість вікон і дверей Джоді і Енді поставили старі, які зберігалися в підвалі. Внутрішній інтер’єр пара прикрасила за допомогою дзеркала на всю стіну. А тренажери, які встановили в домашньому спортивному залі, килимки сім’я закупила в спеціальному магазині.

Спочатку сусідів напружувала жвава будівництво на території Джоді і Енді. Але, коли вони дізналися, який проект зважилася реалізувати пара, вони стали думати про створення власних спортивних центрах. У всякому разі, тепер у них є, з ким порадитися.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!