Супер ОЧИСНИКИ легень, нирок, крові, жовчного міхура і не тільки! Просто пийте цей відвар з 2 компонентів!

Супер ОЧИСНИКИ легень, нирок, крові, жовчного міхура і не тільки! Просто пийте цей відвар з 2 компонентів!

Неймовірна сила цього відома з давніх часів! Варто спробувати! Імунна система складається з декількох органів і тканин в організмі, і вони разом боротися з чужорідними тілами: бактеріями, вірусами …

Легені також є одним з найбільш важливих органів і відповідають поставку і зберігання кисню, в той час видалення вуглекислого газу з організму через ніс. Якщо ніс забитий через слизу, це може вплинути на легені також.

Таким чином, щоб зробити імунітет сильним, ви повинні постійно про нього піклуватися. Ми пропонуємо вам чарівний напій, який стимулює і зміцнює імунну систему. Це дуже добре як для дітей, так і дорослих!

Накопичення слизу бути викликано алергією, застудою, вірусами. Це стає серйозною проблемою, якщо вона зберігається і з’являється зеленувата мокрота і кров змішується зі слизом. Це означає, що щось не так з вашими легенями і потрібно звернутися до лікаря.

Це напій допоможе зміцнити вашу імунну систему і очистити легені від слізі.Все, що вам потрібно, це овес, мед і вода, щоб зробити чарівний напій.

-Промийте 1 стакан вівса водою і залийте його 1 склянкою окропу, дайте настоятися 5-7 годин, потім додайте ще 1 склянку окропу і поставте на повільний вогонь і кип’ятіть протягом 1-2 хвилин. Накрийте кришкою і дайте настоятися 30-40 хвилин, потім процідіть.

В цей відвар додайте 1 стакан натурального меду і добре перемішайте. Перелийте в скляний посуд і зберігайте в холодильнику.

Рекомендується пити по 30-40 мл цього напою на порожній шлунок. Навіть дитина може пити його і підвищити імунну систему.

Ви повинні продовжувати робити це протягом 40 днів. Потім зробіть перерву на 15 днів і повторіть ще раз протягом 40 днів. Чи не пропускайте прийом і переконайтеся, що ви робите протягом 40 днів.

Ваша імунна система стане досить сильною, щоб боротися проти будь-якого типу вірусів і бактерій.

Цей напій повністю виключає утворення надлишку слизу в горлі і легенів. Легені будуть очищені від слизу і будуть працювати на повну силу, доставляючи достатню кількість кисню вашим клітинам.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!