Страшне горе для рідних! У Туреччині знайшли мерт*в0ю українку. Рукu в кайданках та паkет на голові…

Страшне горе для рідних! У Туреччині знайшли мерт*в0ю українку. Рукu в кайданках та паkет на голові…

У Туреччині в районі Ескічешме біля Бодрума знайшли тіло 25-річної українки Христину Новицької. Вона не виходила на зв’язок з 30 грудня. Повідомляє suspilne.media.

За даними турецького видання Egeyö, тіло дівчини знайшли у її власному будинку в Муглі. Водночас низка турецьких ЗМІ повідомляє, що українка орендувала віллу.

Зазначається, що Христина Новицька не виходила на зв’язок з матір’ю, яка проживає в Україні, з 30 грудня. Згодом мати попросила сусідів доньки перевірити, чи з нею все гаразд. Вони й викликали поліцію та слюсаря, щоб відчинив двері. Коли правоохоронці пробрались у приміщення, то побачили дівчину, яка сиділа на стільці зі скутими за спиною руками в кайданках та з поліетиленовим пакетом на голові.

Наразі тіло українки відправили в Інститут судової медицини на розтин, щоб встановити причину смерті. Поліція вивчає обставини трагедії.

Першим про вбивство повідомив турецький актор і телеведучий Альп Кірсан, який проживав по-сусідству з українкою в Муглі. До свого твіту він додав хештег #KadinaSiddet – “немає насильства проти жінок”.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!