Слова, які вразили всіх без вийнятку! Митрополит Київський Епіфаній виступив з першим словом перед Українцями

Слова, які вразили всіх без вийнятку! Митрополит Київський Епіфаній виступив з першим словом перед Українцями

Він подякував усім, хто долучився до створення Єдиної церкви. Митрополит Епіфаній, якого обрали главою Помісної православної церкви України, вперше виступив перед народом на новій церковній посаді. — пише ТСН

«Я б хотів найперше подякувати всім вам, тут присутнім, бо ви стали учасниками цієї історичної події. Ви тут молилися, а ми там по-особливому відчували цю молитовну підтримку. І це настільки нас надихало, що ми подолали всі ті перепони, які були на цьому нелегкому шляху», — сказав він.

Епіфаній сказав, що патріарх Філарет, голова УПЦ КП, продовжить надалі допомагати новій Єдиній церкві під час її становлення. Він також подякував усім архієреям, які прибули на Об’єднавчий собор. Серед усіх, хто долучився до створення церкви, митрополит відзначив Верховну Раду України, а також її голову Андрія Парубія.

«Бо Верховна Рада відіграла важливу роль. Верховна Рада засвідчила, що все українство в особі тих депутатів, які представляють наш український народ, засвідчили, що Україна прагне єдності, україна хоче мати свою незалежну автокефальну Православну церкву», — сказав Епіфаній.

Глава церкви заявив, що «двері нашої церкви відкриті для всіх» і закликав усіх до єднання, а священиків — приєднуватися до Єдиної православної церкви. Епіфаній додав, що попереду багато роботи, зокрема розвиток богословської освіти і науки, молитва за завершення війни на Донбасі тощо.

Нагадаємо, представники УПЦ Київського патріархату, УАПЦ та УПЦ Московського патріархату під час Об’єднавчого собору 15 грудня обрали предстоятеля Помісної Української церкви. Ним став Офіційно. Предстоятелем Помісної церкви став митрополит Епіфаній митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній.

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!