Син завжди соромився зовнішності своєї мами, але виріс і зрозумів…

Син завжди соромився зовнішності своєї мами, але виріс і зрозумів…

Мама з США вражає людей своєю схожістю з сином, але згортати голови присутніх змушує зовсім не генетика. Уся річ у тім, що у свої 43 роки вона виглядає як ровесниця хлопчини — при тому, що за все життя не зробила жодної пластичної операції, інформує Ukr.Media.

Жінка на ім’я Марсела Іглесіас з Лос-Анджелеса завжди помічала, що син Родріго намагається уникати компанії мами, коли запрошує друзів у гості, але ніяк не могла зрозуміти, чому. Хлопець почувався особливо ніяково, коли йому доводилося виходити разом з матір’ю на вулицю.

Коли Марсела зважилася поговорити з сином і дізнатися причину такої поведінки, відповідь її здивувала. Виявилося, молодий чоловік соромився, що незнайомці сприймають маму за його дівчину, сестру, подругу, але тільки не за матір.

«Коли ми разом ходимо на концерти або по магазинах, люди думають, що я частина його компанії. Ніхто не вірить, що я його мати. Я задоволена, це великий комплімент для мене», — зізналася Марсела.

Коли жінка намагається знайти причини такого сприйняття з боку оточуючих, вона приходить до висновку, що справа не лише у її підтягнутій шкірі.

«Я модна, я люблю добре одягатися. У нас є куртки унісекс, якими ми обмінюємося. Родріго каже, що я екстремальна мама.»

Згодом хлопець дійсно звик, що Марсела відрізняється від інших мам.

«Я трохи божевільна і люблю екстрим, я не відчуваю себе на свій вік, але Родріго вже не заперечує», — розповіла американка.

Жінка полюбляє не лише виглядати як подруга сина, а й проводити час з його юною компанією. За словами Марсель, розмови молоді про майбутнє надихають її жити далі.

«Я виявила, що люди забувають, як жити своїм життям, і занадто сильно переживають через вік, але я роблю все можливе, щоб цього уникнути.»

За словами Марсель, деякі подруги Родріго думають, що вона регулярно робить собі пластичні операції, але насправді це не так. Просто вона веде здоровий спосіб життя: не п’є, не палисть, стежить за своїм харчуванням і при цьому не дотримується дієти, яка змушує людей старішати.

«Тільки після тридцяти років я вколола собі ботокс, те ж саме я продовжую робити і зараз. Я хочу покращити свій природний вигляд. Крім того, я пройшла курс лікування стовбуровими клітинами. Це не операція, це процедура для створення більш здорових і нових клітин.»

Жінка не планує вдаватися до допомоги хірургів і у майбутньому, вважаючи, що чим менше операцій, тим краще.

Джерело:mereza.org

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!