Сильна МОЛИТВА за сім’ю і дім до БОГОРОДИЦІ, яку потрібно прочитати 1 раз вранці. Просіть, і дасться вам! Не відкладайте Молитву “на потім”!

Сильна МОЛИТВА за сім’ю і дім до БОГОРОДИЦІ, яку потрібно прочитати 1 раз вранці. Просіть, і дасться вам! Не відкладайте Молитву “на потім”!

МОЛИТВА за сім’ю і дім до БОГОРОДИЦІ. Християнський портал КІРІОС

О, Преблагословенна Мати Воплоченого Слова і наша Найсолодша Матір! Я тут, у Престола Небесної Благодаті та біля Твоїх стіп, з відкритим серцем і любов’ю, благаю:

– нехай за Твоїм заступництвом всемогутній Господь Своєю милістю і любов’ю вселить в серце мого чоловіка (ім’я) і моїх дітей (імена), моїх онуків (імена) мир, любов і потяг до всього доброго і праведного, тверде бажання і намір слідувати за Божою правдою і волею.

Ублагай Твого Божественного Сина не допустити нікого з моєї сім’ї до рoзлучeння і тяжкoгo рoзтaвaння, до тяжкиx і нeвилiкoвниx xвoрiб, до пeрeдчacної і нaглoї cмepтi.

Нехай наш дім і всі ми, хто проживаємо в ньому, будемо зaxoрoнeнi від пoжeжi і пoвeнi, від нaпaду злoдiїв і вoрoгiв, від всяких та різних злиx і нeбeзпeчниx обставин, нeчиcтoгo і зaздрicнoгo ока та язика.

А ми будемо прославляти й дякувати Богові та ублажати й шанувати Твоє святе Ім’я – нині, і повсякчас, і навіки віків. Амінь.

Молитва, яку потрібно прочитати 1 раз вранці. Не відкладайте Молитву “на потім”!

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!