Схудла на 50 кг і стала іншою людиною. Як зараз виглядає і живе українська актриса Руслана Писанка

Схудла на 50 кг і стала іншою людиною. Як зараз виглядає і живе українська актриса Руслана Писанка

Шлях Руслани Писанка в кіно був тернистим і складним. Багато відмовляли їй в ролях, вона навіть не змогла вступити до Щукінського, а все через зайвої ваги.

Однак, вона завжди вважала себе красивою і привабливою, не дивлячись на вагу. І її впевненість в собі, харизма і талант не залишилися непоміченими. Писанку можна було побачити в багатьох ролях, від комедії до драми.

У якийсь момент вона охолола до кіно. Тоді вона вирішила себе спробувати в ролі телеведучої. Потрібно сказати, що за що б не бралася актриса, у неї все виходить на 100%. Телеведуча Писанка вміла тримати інтригу, загострення пристрастей і безмірно подобалася глядачам. Руслана навіть вела прогноз погоди.

Також актриса зважилася змінити свій імідж. Писанка зважилася схуднути, все почалося з проекту «Зважені та щасливі». Однак, і після реаліті їй вдалося скинути зайві кілограми і привести фігуру в порядок. Зараз вона намагається підтримувати свою вагу. Актриса схудла більш, ніж на 50 кілограм.

Руслана Писанка була одружена двічі. Першим «цивільним» чоловіком став телеоператор одного українського каналу. Його вона ретельно приховувала від громадськості. Однак, пара розлучилася.

  

Через роки Писанка почала відносини з бізнесменом Ігорем Ісаковим. Подружжя разом до сих, на жаль, спільних дітей у них немає. Актриса поки не знімається в кіно, їй пропонують тільки комедійні ролі, а вона хоче чогось серйозного. Тому зараз вона повністю занурена в роботу в театрі.

Джерело:mereza.org

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!