Шокуюча заява! Війна з Європою – термінове звернення Подоляка, сталося немислиме! Перші деталі!

Шокуюча заява! Війна з Європою – термінове звернення Подоляка, сталося немислиме! Перші деталі!

Путін уже веде війну із Європою. Це видно по діях кремлівського диктатора. Про це у своєму Twitter написав радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк.

За словами радника голови ОП, путін вже веде війну з Європою. Про це свідчать його дії стосовно ЄС — газовий шантаж, кібератаки, пропаганда.

Газовий шантаж, зростання цін, штучна міграційна криза, кібератаки, пропаганда. Кожен із цих елементів є частиною великої картини: з точки зору Путіна, він уже веде війну з Європою. Багато європейських лідерів це зрозуміли. Іншим варто швидше прощатися з небезпечними ілюзіями, — написав Подоляк.

Зазначимо, що американський політолог, Андрій Піонтковський, вважає, що у Путіна не спрацювали варіанти перемог через бліцкриг або через тиск європейських лідерів на українське керівництво, тому він буде примушувати Україну терором піти на поступки Таку думку він висловив для Еспресо.

Путін мав дві можливості здобути перемогу. Перша – це успіх бліцкригу, захопити столицю, посадити там якогось Марчука чи Януковича, Медведчука. Майже, як у 1968 році було, коли захопили Чехословаччину. Радянський пасажирський літак запросив посадку у Празі, звідти вискочили спецпризначенці, прибігли до центрального комітету, заарештували Дубчека (Александер Дубчек – перший секретар ЦК Компартії Чехословаччини був ініціатором кампанії лібералізації “Празька весна”, яка завершилася введенням радянських танків та зміцненням комуністичного режиму – ред.), побили його, відвезли до Москви й на цьому усе закінчилося. Але такого не сталося, – прокоментував політолог.

Андрій Піонтковський пояснив, що другий варіант перемоги полягав у надзвичайному тиску європейських країн, включно з такими лідерами як Драгі, Макрон і Шольц.

Італійський план був планом капітуляції, припинення вогню. Далі за планом було прописано відновити двосторонні російсько-українські переговори щодо спірних територій. Тобто те, що вже захоплено, а це не лише ОРДЛО та Крим, а й частина Херсонської й Запорізької областей, то це тепер спірні території. Зрозуміло, що це поразка України та її капітуляція. Справа вже, навіть, не у територіях, а цей план містив також обмеження, за якими мало не з пістолетиками залишали українців, забороняли імпорт озброєнь і так далі. Це був серйозний шанс. Розчарування дуже велике, – зауважив Піонтковський.

“Якщо раніше він хотів, щоб Драгі, Макрон і Шольц примусили українське керівництво підписати капітуляцію, то зараз він хоче, щоб сам український народ під бомбами змусив українське керівництво до цього. Але він знову помилився. Він не розуміє сутності ані народу, ані його громадянського суспільства, ані його політичного класу, ані керівництва. Це не випадкові його помилки. Ті влучання, це його стратегія – стратегія залякування. Він буде її нарощувати”, – підсумував Андрій Піонтковський.

У Росії рішення ухвалює одна людина, а у виконанні цього рішення бере участь ціла низка інших людей. Про це сказав російський опозиційний політик та журналіст Ігор Яковенко в інтерв’ю OBOZREVATEL.

На його думку,  війна проти України для Путіна не є самогубством. Це будуть важкі наслідки для країни, але Путіну на країну начхати.

А ось війна проти якоїсь країни НАТО, а отже, війна з усім блоком НАТО – це вже самогубство. Я гадаю, до цього Путін не готовий. Але, звичайно, теоретично від важко психічно хворої людини можна очікувати чого завгодно, – каже Яковенко.

 

Водночас, за його словами, через впроваджені санкції за жорстокий напад на Україну росіяни вже почали жити гірше. Переважно це вдарило по середньому класу. Утім, хоч росіяни і почали жити значно гірше, Яковенко припускає, що погіршення  не буде катастрофічним.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!