Фото загиблого розмістили користувачі у соцмережі.
24-річний молодий хлопець із с. Лисичево Іршавського району пішов із життя трагічно і несподівано.
Про те, що сталася трагедія рятувальників повідомила родичка зариблого о 00.01. За її словами, що хлопець ішов додому зі своєю дівчиною, переходив місток через річку Лисичанка, послизнувся й впав у воду.
Тіло закарпатця шукали рятувальники державного пожежно-рятувального поста с Довге та місцеве населення. Вже вранці до пошуків долучилися й водолази Хустського водолазно-рятувального відділення.
Аж о 10:05 загиблого знайшли самі люди між с. Кушниця та Лисчево.
Рятувальники вилучили тіло з води та передали до рук правоохоронних органів. Обставини загибелі людини з’ясовуються.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2021/01/134509666_3701713113228893_7796480335300246292_o-1024x768.jpg)
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2021/01/135210998_3701713786562159_3867204383139461144_o-1024x768.jpg)
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2021/01/135283045_3701713873228817_2062655729769236237_o-1024x732.jpg)
Повне або часткове копіювання категорично заборонене!