Щойно! Кулеба вибухнув заявою – Путін це ненавидить, жорстке звернення до ЄС! Не витримав, сказав все!

Щойно! Кулеба вибухнув заявою – Путін це ненавидить, жорстке звернення до ЄС! Не витримав, сказав все!

Глава МЗС Дмитро Кулеба заявив, що президент РФ ненавидить благополуччя європейців і хоче принести кризу до кожного європейського дому.

Про це повідомляє “Європейська правда”.

“Збереження підтримки України є важливим для європейських партнерів, тому що Путін ненавидить благополуччя європейців і хоче донести кризу до дверей кожного європейського дому. Україна стоїть на заваді цим зловмисним планам. Підтримуючи нас, партнери підтримують себе” – написав Кулеба у Twitter.

Додамо, що прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон вважає, що Лондону важливо й надалі підтримувати Київ у довгостроковій перспективі, додавши, що у світі може настати “втома від України”.

“Росіяни дюйм за дюймом просуваються в Україні, тому нам життєво важливо показати, що ми знаємо правду, а саме: Україна може перемогти і переможе”, – сказав Джонсон.

“Коли почнеться втома від України, дуже важливо показати, що ми з ними (Україною) у довгостроковій перспективі й забезпечуємо їх необхідною стратегічною стійкістю”, – додав британський прем’єр.

Прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон попередив, що британцям потрібно “налаштуватися на довгу війну”, оскільки президент РФ Владімір Путін вдається до кампанії виснаження.

Про це він написав у The Sunday Times.

Джонсон сказав, що завданням Великої Британії є залучення “часу на бік України” і попередив, що вторгнення РФ “входить в нову фазу”.

“Я боюся, що нам потрібно готуватися до тривалої війни, оскільки Путін вдається до кампанії виснаження, намагаючись знищити Україну чистою жорстокістю.Велика Британія та наші друзі повинні відповісти, гарантуючи, що Україна має стратегічну витривалість, щоб вижити і зрештою перемогти” – заявив він.

“Все залежатиме від того, чи зможе Україна посилити свою здатність захищати свою землю швидше, ніж Росія зможе відновити свою здатність атакувати”, – додав Джонсон.

Прем’єр-міністр Британії зазначив, що якщо Росія досягне успіху у захопленні території в Україні, “жодна нація ніде не буде в безпеці”, тому що “кожний диктатор відчує сміливість реалізовувати власні амбіції силою”.

Щоб цього не сталося, наголосив Джонсон, Україна має “отримувати зброю, обладнання, боєприпаси та навчання швидше, ніж окупант”.

Словосполучення “втома від України” лунає, як в українських, так і міжнародних ЗМІ. Проте мало хто замислюється, що це один із наративів Росії, покликаний відвернути увагу від постійних злочинів їхнього лідера.

На цю фразу відреагував радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк. Позицію української влади щодо цього словосполучення він поширив у твітері.

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк закликав забути про словосполучення “втома від України”.

Світ втомився не від підтримки України. Світ втомився від російського газового шантажу, штучних криз, інфляції, політичних убивств, хімічної зброї, терору та постійної нахабної брехні. Він втомився від особистих “комплексів” Путіна,
– написав Подоляк.

Як зазначив Подоляк в інтерв’ю 24 каналу, наразі єдине прагнення Путіна – захопити Україну. В нього немає інших варіантів.

Він вже дискредитував себе, тобто в підручниках історії про нього напишуть як про вбивцю з чіткими свідоцтвами цього. В підручниках історії буде потужна його негативна картина – в переліку кривавих диктаторів 21 століття. На думку Подоляка, це його розчаровує.

Зараз Путін настільки неадекватно сприймає світ, що для нього репутація вже не має ніякої ціни, і він вже “по-пацанськи” хоче довести, що вміє битися, додав радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!