Щойно! ДРГ з Білорусі – наступ? Лукашенко почав немислиме, народ має знати! ЗСУ на ногах, переможемо

Щойно! ДРГ з Білорусі – наступ? Лукашенко почав немислиме, народ має знати! ЗСУ на ногах, переможемо

Окремо варто акцентувати на тому, що на території Білорусі ворог готує диверсійно-розвідувальні групи. Їх формують з військовослужбовців окремих підрозділів російської армії.

У подальшому ці ДРГ спробують перекинути в Україну. Про це у вечірньому оперативному зведенні повідомили у Генеральному Штабі Збройних сил України.

“На Волинському та Поліському напрямках, на території Республіки Білорусь, відзначається підготовка окремими підрозділами збройних сил Російської Федерації диверсійно-розвідувальних груп для їх подальших дій на території України”, – зазначили у Генштабі.

На цей час політичної волі на введення армії Білорусі в Україну немає.

Про це розповів директор військових програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський у колонці на НВ.

“Тривають “рухи тіла” в Білорусі. Поки немає політичної волі на введення в дію білоруської армії. Лукашенко продовжує петляти між краплями. Головна його мета-забезпечити безпеку власного режиму і власного життя. І для цього він використовує будь – які засоби”, – зазначив експерт.

Він додав, що “несподіваний варіант” можливий у невизнаному Придністров’ї.

“Вони (російські війська) можуть скористатися варіантом проходу в наш тил по території Молдови. Увійти з боку Паланки та завдати удару звідти”, – заявив Сунгуровський.

За даними українського оборонного відомства нині на кордоні з Україною 7 білоруських батальйонів. Військові експерти вважають, така активність лукашенка та його “армії” – може вказувати на те, що росіяни бояться західних надходжень зброї до України.

Це буде Волинська, Рівненська, Тернопільська та Львівська. От ці 4 області можуть бути під загрозою. І головна мета буде – це перерізання шляхів постачання західної зброї, – Олег Жданов військовий експерт.

Лукашенко буде танцювати під ту мелодію, яку почує з Кремля. Адже фактично білорусь керується Москвою, а посада самопроголошеного – це лише ширма. На території Білорусі й досі залишаються російські “Іскандери”. Кілька днів тому їх перемістили за 50 кілометрів від українскього кордону.

Створення позиційних районів для пусків ракет Іскандер. В Брестській та Гомельській області. Це і переміщення дивізіонів ракет точка У, які стоять на озброєнні білоруської армії, – Сергій Грабський військовий експерт.

Фахівці вважають, під загрозою ракетних ударів транспортні вузли на північному заході України: Ковель, Луцьк, Рівне, Житомир. Тобто, ймовірні шляхи надходження західної зброї. Цей тиждень був багатий і на заяви Лукашенка. Зокрема про те що їм доведеться боронити західну Україну. Так, вам не почулось. Боронити – бо ці землі може захопити захід.

Цей напад на Україну може стати кінцем Лукашенка, впевнений білоруський опозиціонер Франтішек Вячорка. Тому самопроголошений і намагається максимально відтермінувати дату вторгнення. Бо відданий наказ сьогодні – може стати початком соціального вибуху всередені країни.

Коли буде наказ, це приведе до неспокою. До повстання, до відмови виконувати накази військо. У нас в кожній бригаді, в кожній військовій частині, будуть противитися цьому. До прикладу вони інформують, всю інформацію про моральний стан ми отримуємо від людей, які зараз знгаходяться на кордоні з Україною, – : Франтішек Вячорка білоруський опозиціонер.

Та навіть якщо самопроголошений вирішить наступати – українців ця ситуація не застане зненацька. Зокрема на Рівненщині, охорона кордону здійснюється у посиленому варіанті. В ОДА зазначають, що білорусам не варто забувати історії про рівненське Полісся. Тут, кожна людина чекає не з пустими руками. Українці нині максимально заряджені та готові захищати свою землю.

Джерело:korupciya.com

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!