Самопроголошеному президенту Лукашенку – “рура”, і Путін не допоміг! В Білорусі зранку офіційно оголосили про дефолт. Що ж далі?

Самопроголошеному президенту Лукашенку – “рура”, і Путін не допоміг! В Білорусі зранку офіційно оголосили про дефолт. Що ж далі?

Що таке дефолт? Дефолт – це коли країна не може платити за своїм зовнішнім боргом. Сумарний борг Білорусі $40 млрд, а суто країни – $18 млрд. Нинішній дефолт не буде схожим на 1998 рік, адже тоді ситуація була докорінно інша.

Зараз це означає, що Білорусь втрачає суб’єктність і все більше починає залежати від Росії та Китаю так, як вони виступають основними її кредиторами.

З таким розкладом, білоруси можуть сміливо забути про процвітання і стабільність та очікувати злиття із Росією із усіма перспективами на табори і смертну кару за інакодумство. А російський режим це може влаштувати їм із легкістю.

Країни Заходу з за таких умов із їхньою країною не хочуть мати справи – усі розуміють чому. РФ – вона не може навести у себе порядок, і відповідно, на Білорусь їй взагалі начхати.

Щодо Китаю, то це дуже небезпечний союзник, оскільки він спочатку дає гроші, а потім забирає національні підприємства.

Білорусь зараз перебуває у дуже важкому становищі і єдиний варіант для виживання білорусів як нації – це боротися за свою незалежність від путінського режиму.

 

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!